Kobieta wzięła ślub sama ze sobą. Najgorsze zdarzyło się po kilku miesiącach, zrobiła okropną rzecz

Kobieta wzięła ślub sama ze sobą. Najgorsze zdarzyło się po kilku miesiącach, zrobiła okropną rzecz Źródło: YouTube/This Morning

W 2015 roku Sophie Tanner wzięła ślub z samą sobą, to wydarzenie wzbudziło ogromny odzew na całym świecie. Internauci byli w szoku, że kobieta zdecydowała się na taki krok. Jednak nie to jest najbardziej szokujące, a to, co stało się kilka miesięcy później. Doszło do niewiarygodnych wydarzeń.

Sophie Tanner zasłynęła na całym świecie, dzięki temu, że wzięła ślub z samą sobą. Wydarzenie zszokowało miliony internautów, po kilku miesiącach stała się jednak najgorsza rzecz, jaką może sobie wyobrazić osoba będąca w związku. Kobieta opowiedziała o swoim przykrym doświadczeniu w jednym z ostatnich wywiadów. 

Kobieta wzięła ślub z samą sobą, kilka miesięcy później stało się najgorsze

Aby historia stała się jak najbardziej klarowna, cofnijmy się na chwilę w czasie. Sophie Tanner w 2015 roku zdecydowała się poślubić samą siebie. Jej decyzja wzbudziła ogromne poruszenie na całym świecie. Niektórym mogłoby się wydawać, że był to ślub jak z bajki, jednak jak przyznała kobieta, nigdy nie nie miała idealnej relacji z samą sobą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak uznała Sophie, poślubienie samej siebie było formą udowodnienia, że kocha samą siebie równie mocno, jak mogłaby innego człowieka. Uznała również, że nie oznacza to odrzucenia wszystkich innych relacji, które mają znaczenie w naszym życiu. Kobieta uznała, że poślubienie siebie nie musi oznaczać ślubów czystości niczym w zakonie. Właśnie tutaj zaczął się pewien problem.

Poślubienie siebie było dla Sophie bardzo ważnym wydarzeniem. Jednak jak się okazało po kilku latach od ślubu, Sophie wdała się w romans. Kobieta związała się z Ruarim Barrettem i pozostawała z nim w związku przez 5 miesięcy. W końcu mężczyzna zdecydował się na krok podobny do działań Sophie, czyli poślubił siebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata

2. Pierwsze objawy białaczki. Nigdy ich nie lekceważcie

Mamy nadzieję, że Sophie będzie w stanie wybaczyć sobie swój postępek w postaci romansu. W końcu nie chciałaby chyba przechodzić rozwodu z samą sobą. Biorąc pod uwagę realia, mogłoby to być nieco trudne do zrealizowania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Prawdziwy hit transferowy został potwierdzony. Gwiazda reprezentacji Polski zmienia klub, idzie do giganta
  3. Wyjątkowo smutne informacje. Nie żyje bardzo ważna postać polskiej kinematografii
  4. Dominika Tajner przerwała milczenie. Bez ogródek zdradziła, dlaczego rozstała się z Wiśniewskim, smutne wyznanie
  5. Dramatyczny apel, największe gwiazdy głośno krytykują TVP. "Jawne kłamstwo i oszustwo"
  6. Niestety, nie żyje Michał Borowski. Cała Polska we łzach, Trzaskowski zabrał głos

Źródło: Indy 100

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News