Żona mistera Polski Rafała Maślaka załamała się na weselu. To co powiedziała mężowi rozrywa serca

Żona mistera Polski Rafała Maślaka załamała się na weselu. To co powiedziała mężowi rozrywa serca Źródło: youtube.com/Kamila Nicpoń

Ślub, na którym pojawił się Rafał Maślak i jego ukochana żona, kosztował wiele nerwów. Mister Polski w trakcie swojego wywiadu dla portalu Party zdradził tajemnice swoje żony. To, czego ostatnio się od niej dowiedział, wzburzyło go i sam nie mógł uwierzyć, że Kamila Nicpoń zdecydowała się na tak mocne słowa pod własnym adresem.

Ślub, na który zaproszenie dostał Rafał Maślak wraz ze swoją żoną, wywołał sprzeczkę między młodymi małżonkami. Gwiazdor, który od niedawna cieszy się małżeństwem z Kamilą Nicpoń, a także wspólnym potomstwem wyznał, że niewiele brakowało, a nie pojawiłby się na ceremonii swoich przyjaciół. A wszystko przez słowa żony, która swoją oceną samej siebie bardzo go zszokowała.

Ślub kosztował Nicpoń wiele nerwów. Wyznanie Rafała Maślaka

Mister Polski, który brał udział w Tańcu z Gwiazdami, ostatnio pochwalił się tym, że doczekał się syna. Wszystko wskazywało na to, że małżonkowie są bardzo szczęśliwy.

- Kamila i Maksymilian mają się świetnie. Jesteśmy już w domu więc teraz wszystko na naszej głowie. Na szczęście przyjechała do nas mama Kamili, która będzie nas wspierała przez pierwsze dni. Nie potrafię opisać słowami, jak bardzo zmienia się świat po narodzinach dziecka. Postaram się być najlepszym ojcem na świecie - mówił mister Polski.

Mimo, że od porodu minęło trzy i pół miesiąca, to Nicpoń nadal ma duży problem, aby pokazywać się publicznie. Mister Polski wyznał, że wynika to złego samopoczucia swojej żony, która uważa, że ciąża i poród bardzo niekorzystnie wpłynęły na jej wygląd. Kiedy dostał zaproszenie na ślub, to mało brakowało, a nie poszedłby na niego, gdyż wybranka jego serca zaczęła narzekać na samą siebie. Była załamana, że źle będzie wyglądać w eleganckiej sukni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maślak wspiera Nicpoń

W tym trudnym dla małżeństwa czasie Maślak robi wszystko, żeby pomóc swojej żonie z akceptacją i powtarza jej, że jest piękna i nie może od siebie samej wymagać, by tuż po porodzie przypominać supermodelkę. Jak sam mówi, powtarza matce swojego dziecka, że jest wyjątkową kobietą i że nie musi przejmować się ewentualnymi mankamentami urody, których nikt nie jest w stanie dostrzec gołym okiem.

Czy słowa Rafała Maślaka przekonają Nicpoń do poprawy swojej samooceny? Nie da się ukryć, że mnóstwo kobiet tuż po urodzeniu swojego dziecka ma wielkie problemy, aby zaakceptować swoją urodę. Możliwe jednak, że u boku tak kochającego męża kobieta odzyska pewność siebie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  2. Ewa Wachowicz w BIKINI! Była Miss Polonia ma dziś 48 lat i pokazała, jak wygląda prawdziwe kobiece ciało, a nie manekina z reklamy
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News