Zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Chwilę po śmierci mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie

Zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Chwilę po śmierci mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie Źródło: Fot. Pixabay.com/debowscyfoto

Ślub kojarzy się zazwyczaj z radosnym świętowaniem i najpiękniejszym dniem w życiu. Długie przygotowania, perfekcyjnie dopracowana lista gości i biała suknia z welonem to tylko niektóre z atrybutów zawarcia związku małżeńskiego. Niestety, nie zawsze jest tak pięknie.

Ślub, a konkretniej jego organizacja, wymaga bardzo dużej ilości czasu. Wybór sali, orkiestry, przymiarki sukni, próbny makijaż i fryzura oraz dobór kwiatów to tylko niektóre z elementów, nad którymi trzeba się pochylić. Niestety, nie każdy dysponuje czasem i nie chodzi tu o natłok codziennych obowiązków.

Ślub kościelny nie doszedł do skutku, bo panna młoda zmarła

Historia Johna i Michelle łamie serce. Para była w sobie zakochana już od czasów liceum. Gdy nadszedł moment na poważne deklaracje i decyzje o wspólnej przyszłości, ich świat legł w gruzach. Okazało się, że kobieta choruje na raka. Choroba była już w zaawansowanym stadium, przez co para zdecydowała się na przyspieszenie ślubu - kilka tygodni przez operacją Michelle zakochani powiedzieli sobie "tak". Niestety, był to tylko ślub cywilny - ślubu kościelnego kobieta już nie dożyła.

Kilka tygodni po tej tragicznej śmierci John zaczął sprawdzać telefon swojej ukochanej. Okazało się, że wśród zawartości znajdywało się zdjęcie kobiety w białej sukni, w której Michelle miała stanąć przed ołtarzem. Mężczyzna zdobył się na wyjątkowo trudne wyznanie na swoim Facebooku.

- To moja żona. W swojej sukni ślubnej. Sukni, w której nigdy jej nie widziałem. Pobraliśmy się jedynie w urzędzie kilka dni przed jej pierwszą planowaną operacją. Zrobiliśmy to, aby jak najszybciej zostać małżeństwem, bo nie wiedzieliśmy, czy przeżyje. Po tym, jak się udało, zaplanowaliśmy ślub kościelny, jednak nie mogliśmy go już wziąć… Michelle zmarła na 2 tygodnie przed planowaną datą - brzmiała część poruszającego wpisu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczęście w nieszczęściu

Chociaż ta sytuacja jest wyjątkowo trudna i bolesna, to John nie kryje również... radości. Mężczyzna cieszy się, że mimo tej całej sytuacji, jego żona zdążyła znaleźć swoją wymarzoną suknię. Zdążyła nacieszyć się jej wyborem i poczuć jak prawdziwa panna młoda stająca przed ołtarzem.

- Mam w sobie tyle żalu… Nie miałem okazji widzieć jej, jak wchodzi do kościoła… Jednak to zdjęcie również jakoś mnie pocieszyło. Wiem, że przynajmniej miała na sobie tę swoją wymarzoną, białą suknię. Zdążyła ją wybrać. Wiem, że kiedy była w hospicjum rozmawiała z ludźmi o tym, jak będzie wyglądać nasz wspaniały ślub i jej wyśniona suknia ślubna. Jeszcze nie wiedziała, że to wszystko nie dojdzie do skutku - powiedział John.

 

ślub Fot. Facebook[/caption]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor "Na Wspólnej" zmarł w samotności i zapomnieniu. Okoliczności jego śmierci do dziś są zagadką
  2. Nie żyje Wanda. Była jedną z największych polskich wokalistek. Przegrała z OKRUTNĄ i bezlitosną chorobą. Miliony Polaków są w rozpaczy
  3. Oczy wam wyjdą z orbit. Kasia Cichopek szaleje w prześwitującej sukience, nie miała na sobie stanika (FOTO)
  4. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  5. Pies zjadł popularny smakołyk. Kilka dni później już nie żył
  6. Zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Chwilę po śmierci mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie
  7. Straszna wizja Jana Pawła II. Płakał i błagał o ratunek. "Z Polską staną się straszne rzeczy"
  8. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News