Śmiertelnie chory ojciec nie mógł przyjść na ślub córki. Wtedy wydarzyło się coś niebywałego, trudno powstrzymać łzy

Śmiertelnie chory ojciec nie mógł przyjść na ślub córki. Wtedy wydarzyło się coś niebywałego, trudno powstrzymać łzy Źródło: .

Ślub córki był zaplanowany, niestety stan zdrowia jej ojca dramatycznie się pogorszył. Pomimo tego, mężczyzna postanowił, że nie może zabraknąć go w tak ważnym dniu przy swoim dziecku.

Ślub miał być dla niej najszczęśliwszym dniem w życiu, niestety radość psuł jej pogarszający się stan zdrowia ojca. Mężczyzna, pomimo złego samopoczucia postanowił, że nie przegapi tak ważnej uroczystości i pojawił się na ceremonii. Później wydarzyło się coś niezwykle wzruszającego. 

Ślub córki był dla niego bardzo ważny

Vanessa Wickham z Kalifornii zaplanowała ślub ze swoim ukochanym - to miał być najpiękniejszy dzień w jej życiu. Niestety, stan zdrowia jej ciężko chorego ojca dramatycznie się pogorszył. Mężczyzna cierpiał na obturacyjną chorobę płuc, a im bliżej było do tego wielkiego dnia, czuł się coraz gorzej. W końcu lekarze podjęli trudną decyzję i zakazali mu udziału w ceremonii, ponieważ pensjonat, w którym uroczustość miała się odbyć znajdował się na wysokości ponad 1000 metrów nad poziomem morza, co stanowiło ogromne zagrożenie dla jego niewydolnych płuc.

Lew Wickham był załamany, nie wyobrażał sobie, że może go tego dnia zabraknąć przy córce. Mężczyzna postanowił, że pomimo zaleceń lekarzy pojawi się na ślubie. to był wielki gest miłości wobec córki, a panna młoda nie posiadała się z radości, że jej ukochany tata był obecny na ceremonii. To jednak nie był koniec niespodzianek, które przygotował Lew. 

Ojciec zaskoczył swoją córkę na ślubie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna nie dość, że pojawił się na ślubie, to przygotował dla swojej córki ogromną niespodziankę. Pomimo swojego stanu zdrowia, zatańczył z nią pierwszy taniec. Na parkiecie pojawili się przy akompaniamencie utworu Eltona Johna pt. "Can you feel the love tonight". 

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkanie w nim nie jest przyjemnością. Mieszkańcy twierdzą, że nad blokiem w Warszawie ciąży klątwa
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?
 

To był niezwykle wzruszający moment, nie tylko dla ojca i córki, ale również dla wszystkich gości weselnych. 24-latka na zawsze zapamięta tę wspaniałą niespodziankę, a Lew cieszy się, że mógł wypełnić swój ojcowski obowiązek i sprawić radość swojej ukochanej Vanessie. Mężczyzna wciąż walczy z chorobą, ale stan jego zdrowia jest już stabilny. Wyznał, że marzy o tym, by doczekać się wnuków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

źródło: Planeta Life

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News