Panna młoda otworzyła prezent od gościa i miała ochotę płakać. Poczuła się poniżona, karygodny nietakt

Panna młoda otworzyła prezent od gościa i miała ochotę płakać. Poczuła się poniżona, karygodny nietakt Źródło: pexels.com/Kat Jayne

Ślub kobiety był wyczekanym dniem - odliczała całe miesiące do momentu włożenia sukni ślubnej i stanięcia przed ołtarzem. Niestety, otwieranie prezentów okazało się najbardziej przykrą chwilą w jej życiu.

Ślub zakochanej kobiety oczarował wszystkich. Mąż był z niej dumny, a zaproszeni goście do samego rana celebrowali magiczną chwilę. Jednak jeden mały prezent zniszczył jej całą radość.

Ślub był niczym z bajki. Dopiero przy prezentach ślubnych rozpłakała się z żalu

Pewna kobieta w najdrobniejszych szczegółach zorganizowała swój ślub i wesele. Wszystko było idealne - wystrój, kościół, suknia, przysięga, łzy w oczach męża, orkiestra, pierwszy taniec. Wyglądała obłędnie w najważniejszym dniu swojego życia i cieszyła się, że może dzielić radość z rodziną i znajomymi. Gorzkie łzy pojawiły się dopiero, kiedy zaczęła odpakowywać prezenty od zaproszonych gości.

Panna młoda nie mogła doczekać się, kiedy odpakuje liczne prezenty. Oprócz kopert pełnych życzeń i do tego wypchanych pieniędzmi znalazło się kilka innych pakunków. Mały sprzęt AGD, pościel, zastawa stołowa, bibeloty do wystroju domu - wszystko tak naprawdę się przyda. Jeden z nich przyprawił ją jednak o łzy. To, co znajdowało się w paczuszce, było objawem ogromnego nietaktu i zalała się łzami.

Kobieta przeżywała osobistą tragedię - gość weselny popełnił fatalny nietakt

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tajemniczej paczce znajdowały się majtki, smoczki oraz test ciążowy. Widocznie zaproszona na wesele osoba założyła, że para od razu po zawarciu związku małżeńskiego zacznie starać się o potomstwo. Niestety, zamiast śmiechu czy zaskoczenia z powodu tak osobliwego podarku, panna młoda zalała się łzami. Za wszystkim stała jej osobista tragedia. Okazało się, że nie tylko jest bezpłodna, ale prawdopodobnie nigdy nie zdecydowałaby się na dzieci - nie miała całkowicie takiej potrzeby, nie ciągnęło jej do poświęcenia życia macierzyństwu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

- Ci ludzie wiedzieli, że jestem bezpłodna. Wiedzą również, że nie chcę mieć dzieci. Ciągle mi powtarzają, że kiedyś zmienię zdanie i że jestem samolubna i niedojrzała, bo nie chcę potomstwa. Wielokrotnie prosiłam ich, aby tak nie mówili, ale dalej słyszę podobne słowa - napisała w mediach społecznościowych zbulwersowana i smutna kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po kłótni z mężem z jej brzuchem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Lekarze osłupieli na widok rentgena żołądka
  2. Partner nigdy nie mówi do niej po imieniu. Nie może mu przejść przez gardło, tak bardzo mu się nie podoba
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News