Ślub pary młodej
Pixabay.com ANURAG1112
Monika Majko - 6 Października 2020

Wiedział, że narzeczona go zdradza. Zaplanował zemstę na dzień ślubu, goście zamarli

Ślub tej pary na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości, pan młody wykorzystał ceremonie, by zemścić się na swojej niewiernej narzeczonej. To, co zrobił zraniony mężczyzna, zszokowało weselników. Wszystko dokładnie zaplanował, a na koniec po prostu wyszedł z sali.

Ślub to dla wielu par jeden z najszczęśliwszych dni w życiu, jednak ta panna młoda nie będzie wspominać go z radością. Kobieta będąc w narzeczeństwie nie potrafiła dochować wierności swojemu ukochanemu, ten o wszystkim dowiedział się tuż przed weselem. Zraniony mężczyzna zaplanował efektowną zemstę.

Ślub tej pary zakończył się ogromnym skandalem

Historię z wyjątkowego ślubu opowiedział jeden z gości programu Graham Norton Show. Prowadzący poprosił kilka osób, by podzieliły się najbardziej szokującymi lub żenującymi zdarzeniami, których byli świadkami podczas wesel. Opowieść mężczyzny sprawiła, że widzowie zamarli z zaskoczenia.

Danuta Martyniuk przerwała milczenieDanuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źleCzytaj dalej

Podczas jednego z wesel, na które mężczyzna był gościem, doszło do niewiarygodnych scen. Początkowo ceremonia szła zgodnie z planem, a po ceremonii ślubnej, para młoda zaprosiła gości na salę weselną. Po powitaniu i pierwszym tańcu nadszedł czas przemówień. Pan młody chwycił mikrofon i zaproponował gościom małą zabawę. Nikt nie spodziewał się tego, co miało wydarzyć się już za kilka chwil.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Pan młody w czasie ślubu zemścił się na niewiernej ukochanej

Pan młody poprosił weselników by wstali, a później sprawdzili, czy pod ich talerzami znajduje się czerwona naklejka. Następnie zaapelował, by z powrotem usiedli wszyscy, którzy jej nie znaleźli. Kiedy w górze zostało tylko 8 mężczyzn, pan młody ponownie przemówił.

– Poproszę, aby wszyscy goście spojrzeli na tych ośmiu mężczyzn. Oni wszyscy spali z moją żoną. Tak, to prawda, zdradziła mnie z nimi wszystkimi, gdy jeszcze byliśmy narzeczeństwem. Niedługo złożę papiery o unieważnienie małżeństwa – powiedział pan młody, a goście zamarli z zaskoczenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna akcja służb, karetki masowo wywożą ludzi. Dramatyczne sceny w centralnej Polsce

2. Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Rzecznik rządu odpowiada

3. Nie żyje aktor znany z hitów na TVP, TVN i Polsacie. Zatrważająca śmierć, ciężko powstrzymać łzy

Mężczyzna nie czekał na tłumaczenia swojej żony. Po przemowie natychmiast wyszedł z sali, zostawiając zszokowaną ukochaną oraz skonsternowanych gości. Niestety, nie wiadomo, jak potoczyły się dalsze losy tej pary, ale historia wywołała biurze oklasków wśród publiczności programu Graham Norton Show.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiarygodna pozycja "Wiadomości" TVP w polskich mediach. Wielu może być wściekłych
  2. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  3. Lekarze ostrzegają. Masz podobne zmiany na ciele? Mogłeś mieć koronawirusa
  4. Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne
  5. Jego filmy znał praktycznie każdy. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  6. Nawet największy niejadek poprosi o dokładkę. Pyszne kotlety schabowe po meksykańsku

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Parenting

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News