Porzucona dziewczyna przyszła na jego ślub. Nim ją obezwładniono, zdążyła na oczach wszystkich wywołać skandal

Porzucona dziewczyna przyszła na jego ślub. Nim ją obezwładniono, zdążyła na oczach wszystkich wywołać skandal Źródło: unsplash.com/Sweet Ice Cream Photography

Ślub partnera sprzed lat potrafi zaboleć. Pewna kobieta nie mogła się pogodzić ze stratą chłopaka i postanowiła, że zniszczy mu ten wyjątkowy dzień. Zaplanowała wyjątkowo okrutną zemstę.

Na ślub zazwyczaj nie zaprasza się byłych partnerów. Ta kobieta jednak cały czas śledziła poczynania swojego eks, a wieść o jego zbliżającym się małżeństwie była dla niej ogromnym ciosem. Postanowiła, że zniszczy mu uroczystość w wyjątkowo podły sposób. Goście z pewnością nie zapomną jej wyczynów.

Była partnerka postanowiła zniszczyć mu ślub

Byli partnerzy po pewnym czasie godzą się z rozstaniem i żyją własnym życiem, często zapominając o nieudanym związku. W tym przypadku było zupełnie inaczej. Porzucona dziewczyna ani na chwilę nie przestała się interesować poczynaniami swojego ukochanego. Gdy dowiedziała się, że wkrótce bierze ślub, postanowiła działać. Wiedziała, gdzie odbędzie się uroczystość, i postanowiła się na niej pojawić.

Nie usiadła jednak w kościelnej ławie, a rzuciła się na tort państwa młodych. Zniszczyła trzypiętrowy wypiek oraz zabrudziła suknię panny młodej. Do tego potłukła butelki drogiego wina. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, a skandal na pewno utkwi gościom weselnym w pamięci. Kobieta nie zdążyła narobić więcej szkód - szybko została obezwładniona i wyproszona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wesele zostało uratowane

Psychopatyczne zachowanie byłej partnerki pana młodego nie zepsuło jednak imprezy. Dzięki sprytnej organizatorce ślubnej, która cały czas była obecna na ceremonii, młoda para zyskała niebywale oryginalny element na swoim weselu. Zamiast tortu były pączki, które panna młoda uwielbiała. Para pokroiła je tak, jak nakazuje tradycja, a do tego mają mnóstwo zabawnych zdjęć

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Ta sytuacja pokazuje, że po byłych partnerach można się spodziewać wszystkiego. Nigdy nie wiadomo, co przyjdzie zranionym osobom do głowy. Nawet pozorny spokój może zostać zakłócony przez chęć zemsty z ich strony. Niech ta historia będzie przestrogą dla wszystkich, którzy planują zerwanie - trzeba to zawsze robić z klasą, a informacji o nowym związku lepiej dobrze strzec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  4. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  5. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News