Teściowa w dniu ślubu dała zięciowi 5 zdaniową "instrukcję obsługi córki". W życiu czegoś podobnego nie widzieliśmy, prawdziwy skarb

Teściowa w dniu ślubu dała zięciowi 5 zdaniową "instrukcję obsługi córki". W życiu czegoś podobnego nie widzieliśmy, prawdziwy skarb Źródło: .

Ślub miał rozpocząć nowy rozdział w życiu nowożeńców. Teściowa uznała, że musi dać swojemu zięciowi kilka ważnych rad zanim ostatecznie odda mu swoją córkę. Stworzyła specjalny zestaw zasad, jakiego jeszcze nikt nie widział. Miała ważny powód, aby zdecydować się na tak nietypowy krok.

Ślub sprawił, że matka panny młodej poczuła się nieco zaniepokojona. Nie była pewna, czy mąż da sobie radę z taką osobą, jaką jest jej córka. Postanowiła pomóc zięciowi i stworzyła specjalną listę 5 zasad, których ten powinien przestrzegać w codziennym życiu. To, co w niej zawarła, zdziwi każdego.

Ślub był pretekstem dla teściowej

Nikki Pennington zmaga się z lękiem odkąd pamięta. Raz są to lekkie ataki, a raz paraliżujące całe ciało, gdzie tylko modli się o jak najszybszą ulgę. Zawsze pomagała jej w tym obecność mamy - fizyczna lub rozmowa przez telefon. Wiedziała, że to mądra i empatyczna osoba i nie zostawi jej w potrzebie.

Gdy kilka tygodni po zawarciu związku małżeńskiego Nikki źle się poczuła i jej niepokój przybierał na sile, obwieściła mężowi, że musi natychmiast zadzwonić do mamy. Wiedział, że chodzi o poradę, ale zdecydował się sam pomóc żonie mówiąc: "A może zamiast do niej będziesz mówić do mnie? Po prostu daj mi szansę i zobacz, czy mogę ją zastąpić".

Mama dała zięciowi tajemniczą karteczkę

Nikki cieszyła się z takiego stanu rzeczy i coraz rzadziej zwracała się do mamy z najgorszymi emocjami - ta druga nie wnikała, dlaczego kontakt jest słabszy. Pewnego dnia jednak nadszedł czas, kiedy mama Nikki umarła. Ta sądziła, że jest ze wszystkim kompletnie sama i jeśli stanie się coś, w czym mąż nie będzie potrafił jej pomóc, po prostu sobie nie poradzi.

- Moja osoba odeszła. Ta, która mnie znała i kochała ze wszystkimi moimi wadami. Ta jedyna, która mogła uspokoić moje obawy, odeszła - szlochała za mamą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wtedy mąż przyznał jej się, że w dniu ślubu dostał od jej mamy małą karteczkę zatytułowaną "Jak zostać z Nikki?" - był to mały, podręczny zbiór porad, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami panny młodej. Opisane były tam czynności i zachowania, jakie mama zawsze podejmowała odnośnie swojej córki.

"Krok 1: Tylko słuchaj.
Krok 2: Słuchaj uważniej.
Krok 3: Nie próbuj rozwiązać problemu.
Krok 4: Powiedz jej, że rozumiesz.
Krok 5: Słuchaj, dopóki sama go nie rozwiąże. Ona to zrobi, ona zawsze to robi."

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda "M jak Miłość" przeżyła wielką tragedię. Cały jej świat zawalił się w jeden wieczór. Będziecie płakać
  2. Spektakularna metamorfoza Anety Zając. Tak dobrze gwiazda Polsatu jeszcze nie wyglądała. Opadną wam szczęki z wrażenia na ten widok
  3. Zapowiada się spektakularny rozwód. Królowa Elżbieta w centrum ogromnego skandalu
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego
  6. Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci  
     

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News