Rodzinny skandal u Królikowskich? Media ujawniają kulisy związku syna gwiazdorskiej pary

Rodzinny skandal u Królikowskich? Media ujawniają kulisy związku syna gwiazdorskiej pary Źródło: screen shot z youtube.com/JastrzabPost

Ślub wkrótce stać się może rzeczywistością, a przynajmniej bardzo chciałaby tego Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Mama pragnie, aby jej syn w końcu podjął tę trudną decyzję i wziął odpowiedzialność za kobietę, z którą aktualnie żyje. Wkrótce na świat przyjdzie przecież ich dziecko. Czy syn posłucha swojej matki?

Ślub to decyzja, przed której podjęciem wielu odczuwa strach. Chciałaby jednak tego dla swojego syna Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która ma nadzieję, że już niedługo jej syn stanie na ślubnym kobiercu. Istnieje spora szansa, że jego stan cywilny ulegnie zmianie.

Ślub to marzenie Królikowskiego i jego żony. Czy syn aktora ożeni się z Joanną?

Aktorka Joanna Jarmołowicz zawróciła w głowie synowi Królikowskiego - Jankowi, o czym rozpisywały się portale branżowe. Wygląda na to, że ich związek jest naprawdę poważny, bowiem, jak oznajmia Pomponik, aktorka jest w ciąży, co oczywiście cieszy całą rodzinę, a w szczególności rodziców Jana, którzy niedługo zostaną dziadkami.

W tej sytuacji zarówno Małgorzata, jaki Paweł, są zgodni. Chcieliby, aby ich syn w końcu podjął męską decyzję i ożenił się z Joanną. Taka sytuacja szczególnie podoba się znanej aktorce, która chciałaby zobaczyć swojego syna przed ołtarzem. Jej zdaniem najwyższy czas, aby w końcu któryś z jej synów dał jej powód do radości, na który od dawna czeka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żona Królikowskiego: "cieszę się, że będę babcią"

W mediach społecznościowych sporym echem obiła się informacja o ciąży Joanny Jarmołowicz. Nikt nie spodziewał się, że związek Jana Królikowskiego z popularną aktorką nabierze takiego tempa. Wszyscy zastanawiali się wówczas, jak informację o ciąży przyjmie mama Janka. O swoich uczuciach powiedziała w rozmowie z "Faktem".

 - Będę babcią i bardzo się cieszę - krótko oznajmiła.

W tle "rodzinny skandal"

Mało osób zdaje sobie sprawę z kulisów związku Jarmołowicz i Królikowskiego. Jak podaje "Pomponik" ich relacja rozpoczęła się, gdy Antoni - brat Janka - zerwał z Asią. Nie wiadomo, jak dzisiaj Antoni czuje się z faktem, że jego brat być może wkrótce ożeni się z jego byłą dziewczyną, którą zostawił. Sytuacja musi być dla nich bardzo trudna.

Dzisiaj internauci cieszą się szczęściem Królikowskiego, a Jarmołowicz życzą "szczęśliwego rozwiązania".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY
  4. Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi
  5. 2 lata temu Polka przestała myć zęby. Efekt? Dziś mówi o nim cały świat
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu