Para młoda uciszyła księdza podczas ślubu, żeby rzucić monetą. Gdy podali powód niezwykłego zachowania, goście przecierali oczy ze zdumienia

Para młoda uciszyła księdza podczas ślubu, żeby rzucić monetą. Gdy podali powód niezwykłego zachowania, goście przecierali oczy ze zdumienia Źródło: Pixabay / artisticfilms

Ślub został przerwany, by para młoda mogła rzucić monetą. Kiedy goście dowiedzieli się, jaki było powód ich przedziwnego zachowania, byli zupełnie zaskoczeni.

Ślub tej pary młodej na pewno pozostanie w pamięci gości. W pewnej chwili przerwano ceremonię, a narzeczeni rzucili monetą. Zaskoczeni ich niezwykłym zachowaniem goście nie mieli pojęcia, o co chodzi, jednak nowożeńcy wszystko dokładnie zaplanowali. 

Ślub przerwano, by rzucić monetą

Podczas grudniowego ślubu w Wakulla Springs na Florydzie wydarzyła się niezwykła rzecz. Panna młoda wraz z narzeczonym przerwali ceremonię, po czym wykonali rzut monetą. Goście weselni byli w kompletnym szoku. Okazało się, że Jeff Conley i Darcy Ward wszystko dokładnie zaplanowali.

Nowożeńcy nie byli zgodni co do tego, jakie nazwisko ma przyjąć Darcy, para postanowiła więc, że odda tę sprawę w ręce losu, wtedy Jeff wpadł na niezwykły pomysł. Postanowili zamówić specjalną monetę z podobiznami młodej pary na awersie oraz rewersie i w czasie ślubu wykonać rzut, który wskaże, które nazwisko wybierze jego narzeczona. Dodatkowo, Jeff również zobowiązał się do zmiany nazwiska, w przypadku zwycięstwa narzeczonej. Los, na przekór tradycji, wskazał Darcy. Mężczyzna pokornie przyjął wynik rzutu. 

- Mogę powiedzieć, że wygrałem. To ja dostałem coś nowego - powiedział w wywiadzie dla "The Palm Beach Post".

Ślub Jeffa i Darcy wszyscy goście zapamiętają na długo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta również jest zadowolona z ich pomysłu. Uważa, że to wspaniały początek ich wspólnego życia.

- Bycie z kimś, kto było gotowy, by rozpocząć małżeństwo od współpracy, kreatywnego myślenia i uczciwości, brzmi jak naprawdę dobry pierwszy krok do bycia równym partnerem w związku - powiedziała Darcy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Karambol na autostradzie, 5 osób nie żyje, 60 jest rannych, w tym małe dzieci. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

Młode małżeństwo stanowi bardzo nietypową parę. Ich zaręczyny również ominęły tradycyjne schematy, ponieważ to kobieta pierwsza uklękła na kolano i zaproponowała ślub, a Jeff zrewanżował się jej oświadczynami dopiero po jakimś czasie.


zdj. charlottefristoe.com 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Polsat podał tragiczne informacje z samego rana. W pożarze zginęły 4 osoby, kilkanaście walczy o życie
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

źródło: Metro

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News