Panna młoda była zażenowana i kipiała z wściekłości. Jej ceremonię niespodziewanie zepsuli teściowie

Panna młoda była zażenowana i kipiała z wściekłości. Jej ceremonię niespodziewanie zepsuli teściowie Źródło: fot. unsplash.com/Jeremy Wong Weddings

Ślub to jeden z najważniejszych dni, który powinien być idealny od początku do końca. Niestety w tym przypadku teściowie panny młodej całkowicie zrujnowali ten niesamowity dzień.

Ślub wymaga bardzo długich i czasochłonnych przygotowań, a niestety chyba każdy z nas już niejednokrotnie się przekonał w swoim życiu, jak to jest, kiedy nam bardzo na czymś zależy. Właśnie w takich sytuacjach najczęściej pojawia się pewien szkopuł, który całkowicie rujnuje nasz dotychczasowy plan, nierzadko psując nam cały dzień.

W tym wypadku panna młoda podzieliła się z internautami historią ze swojego ślubu i wesela, które zostały zrujnowane przez jej nowych teściów. Zapewne rodzice jej męża nie chcieli zrobić nic złego, ale i tak udało im się zepsuć ten wyjątkowy dzień pannie młodej, która z kimś musiała podzielić się swoim żalem i wściekłością. Jednocześnie może dzięki temu inne kobiety unikną podobnych sytuacji.

Jej ślub zrujnowali teściowie

W wielu krajach biel podczas ślubu zarezerwowana jest dla sukni ślubnej panny młodej, która w ten sposób od razu widoczna jest z daleka i każdy doskonale wie, na kim skupiać swój wzrok. Oczywiście bywają wyjątki od tej reguły i niektóre panny młode decydują się na kreację w innym kolorze niż białym, ale i tak w większości przypadków nowożeńcy stawiają na klasyczne rozwiązanie.

Przez to raczej nie jest mile widziane, aby ktoś z gości również założył na tę uroczystość białą kreację, tak samo, jak raczej nikt na ślub nie przyjdzie w pogrzebowej czerni. Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, a w tym wypadku - ku zaskoczeniu wszystkich - byli to rodzice pana młodego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teściowa panny młodej założyła na siebie białą kieckę, natomiast jej mąż garnitur w kolorze kości słoniowej. Łatwo sobie wyobrazić, że ich synowa była zażenowana tą sytuacją i ogarnęła ją wściekłość, ponieważ teściowie w ten sposób zniszczyli jej ten wymarzony i oczekiwany od dawna dzień.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Kobieta zamieściła opis całej sytuacji zarówno opis całej sytuacji, jak i wspólne zdjęcie ze swoim mężem i jego rodzicami. Wielu internautów stanowczo podzieliło jej punkt widzenia, stwierdzając niemalże jednogłośnie, że rodzice pana młodego nie powinni przychodzić tak ubrani na ślub swojego syna.

ślub fot. reddit.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News