Zrobiła nieziemską suknię ślubną z gotowanego papieru toaletowego. Najbardziej imponująca jaką widział świat

Zrobiła nieziemską suknię ślubną z gotowanego papieru toaletowego. Najbardziej imponująca jaką widział świat Źródło: Pixabay/Congerdesign

Ślub przez wielu uważany jest za najważniejszy dzień w życiu człowieka. Przygotowania do tej uroczystości trwają miesiącami po to, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Kluczowym elementem dla panny młodej jest kupienie odpowiedniej sukni. Nie zawsze trzeba na nią wydawać fortunę, czasami liczy się pomysł i talent. Tak jak w tym przypadku.

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem dla pary młodej. Do uroczystości szykują się miesiącami. Dla panny młodej bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej. Zwykle trzeba za nią zapłacić majątek. Ta zdolna kobiet udowadnia, że czasem wystarczy talent i odrobina pomysłowości, żeby stworzyć spektakularną kreację ślubną. Może to się udać nawet przy użyciu papieru toaletowego. 

Ślub to ogromny wydatek

Ślub wymaga ogromnego zaangażowania, jak i wielkich inwestycji finansowych. Uroczystość pochłania zwykle prawie całe oszczędności młodej pary. Na samą suknię ślubną trzeba wydać astronomiczne kwoty. Czasem warto spróbować innego rozwiązania i zamiast klasycznych stylizacji, zdecydować się na coś oryginalniejszego. 

Amber Mills proponuje taką alternatywę. Jest twórczynią najbardziej imponującej sukni ślubnej, jaką widział świat. A co najważniejsze, kreacja została wykonana z papieru toaletowego. Efekt jest nieziemski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Suknia marzeń 

Amerykanka Amber Mills postanowiła dać upust swojej fantazji i stworzyć coś z niczego. Przy wykorzystaniu tak pospolitego i taniego materiału, jakim jest papier toaletowy, udało jej się zrealizować niesamowicie ambitny projekt. Stworzyła zachwycającą suknię ślubną, która jest nie do rozróżnienia z innymi kreacji zrobionymi z tradycyjnych materiałów.

Podjęła taką decyzję w związku z konkursem krawiectwa, w którym można było wygrać dużo pieniędzy. Narzędziami, których użyła podczas procesu twórczego, poza papierem toaletowym, była igła, nitka, taśma klejąca i klej. Ta mieszanka w połączeniu z ogromnym talentem Amber dała spektakularny efekt. Kobieta gotuje rolki papieru, później dodaje kleju, a następnie wciska powstałą masę we wcześniej stworzone szablony. Dzięki temu powstają oryginalne wzory, których nikt wcześniej nie widział. Praca nad tą zachwycającą kreacją trwała miesiącami, ale dla takiego rezultatu, było to warte poświęcenia. 

Warto nadmienić, że Amber Mills zaczęła oddawać się swojemu hobby, po to żeby zapomnieć o bólu związanym z poważną chorobą. Kobieta cierpi powiem na stwardnienie rozsiane. Zaangażowanie w sztukę krawiecką przynosi jej radość. Sami zobaczcie jak wygląda suknia ślubna zrobiona z papieru toaletowego. 

 

Źródło: Screen/Youtube/USA Today

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  4. Wiadomo, dlaczego morderca 10-letniej Kristiny tak się nad nią pastwił. Wstrząsające słowa eksperta
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  7. Kobieta przez 27 min była w śmierci klinicznej. Kiedy opowiedziała, co jest po drugiej stronie wszyscy osłupieli
  8. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
    

Źródło: Webniusy

Następny artykuł