Na ślubie Ewy i Wojtka ksiądz chwycił za mikrofon i wszyscy zamarli. Panna młoda aż się popłakała

Na ślubie Ewy i Wojtka ksiądz chwycił za mikrofon i wszyscy zamarli. Panna młoda aż się popłakała Źródło: Unsplash / David Vilches

Ślub to najpiękniejsza chwila w życiu pary zakochanych. Wszyscy chcą, aby ten dzień był idealny. To, co zrobił ksiądz podczas ceremonii zaszokowało uczestników ślubu.

Ślub Ewy i Wojtka nie był zwyczajny. To, co zrobił ksiądz, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Wszyscy goście wraz z parą młodą zamarli, gdy duchowny chwycił za mikrofon i zrobił coś niespodziewanego.

Ślub wyróżnił się sposób innych

Każda para marzy, aby ślub był dniem idealnym. Przygotowania do tego wielkiego dnia trwają miesiącami, a czasami nawet latami. Młodzi wydają fortunę, aby goście byli zachwyceni uroczystością, a potem przyjęciem. Coraz częściej pary decydują się na ekskluzywne rozwiązania, aby uświetnić tę najważniejszą w ich życiu uroczystość. Decydują się na wynajęcie chóru, orkiestry, zawodowego organisty, czy nawet piosenkarzy. U tej pary było inaczej - to ksiądz niespodziewanie stał się "gwiazdą".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ksiądz miał dla nowożeńców niespodziankę

Wszyscy byli w szoku, gdyż nie znali planów księdza. To miała być niespodzianka. Ksiądz postanowił wykonać dla nowożeńców występ. Wybrał piosenkę Janusza Radka, pt. "Dziękuję za miłość". Kiedy zaczął śpiewać, słuchający zamarli. To był jeden z piękniejszych występów, jakie słyszeli do tej pory. Ksiądz Piotr jest niezwykle utalentowanym muzycznie człowiekiem, jego czysty głos i powalająca barwa onieśmieliłaby niejednego piosenkarza. Jak dobrze, że na ślubie para młoda miała kamerzystę, który uwiecznił całe zajście. Dzięki temu wideo z ich ślubu obejrzało ponad milion osób!

Dzisiaj grzeje: 1. Katarzyna Dowbor omal nie zajęła się czymś zupełnie innym. Jej życie odmienił jeden telefon
2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Wykonanie księdza doprowadziło pannę młodą do łez. Duchowny z głębokim przeżyciem śpiewał utwór: zamknął oczy i delikatnie bujał się, co oznaczało, że bardzo zależało mu na tym wykonaniu. Tłum oniemiał i wszyscy w skupieniu wysłuchali występu, który poruszył serca. Teraz nagranie ma szansę trafić do większego grona odbiorców, którzy są zachwyceni wykonaniem księdza. Film z ich ślubu podbija internet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zasiłek dostaną jedynie WYBRANI. Kontrole przetrzepią wam kieszenie

Źródło: buzzgazeta

Następny artykuł