Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”" Źródło: Unsplash/Natalie Thornley

Ślub to niezwykle ważna uroczystość, na której panna młoda chce wyglądać jak najlepiej. Niestety z reguły suknie ślubne nie są zbyt wygodne. Jednej kobiecie to nie pasowała, postanowiła więc się wyłamać, przez co spadło na nią wiele przykrych słów.

Ślub większość kobiet chce spędzić w pięknej, białej sukni, natomiast na wesele wiele pań decyduje się włożyć inną sukienkę, która będzie bardziej wygodna. Na samą ceremonię wybierają bardziej wystawne, długie i mniej wygodne kreacje. Pewna kobieta podjęła taką samą decyzję, ale jej drugi wybór został bezlitośnie wyśmiany.

Jednia suknia na ślub, druga na wesele. Lżejsza wersja kreacji wygląda dosyć zaskakująco

Okazało się, że jako kreację weselną, kobieta wybrała kombinezon, który imituje suknię ślubną. Jest on oczywiście cały biały i przypomina kreację, którą panna młoda planuje założyć na ceremonii. Ma nawet kilka detali, które mają w bardzo oczywisty sposób nawiązywać do kreacji z pierwszej uroczystości. Jej zdjęcie pojawiło się na internetowej grupie dotyczącej ślubów.

- Panna młoda w czasie wesela chciała wyglądać trochę inaczej. Wykorzystała motywy z sukni ślubnej i powtórzyła je na kombinezonie. W obu kreacjach jest identyczny gorset i połyskujące ramiączka. Nawet kieszenie szortów zostały ozdobione błyszczącą aplikacją - napisała na forum jedna ze znajomych, która zamieściła zdjęcie kontrowersyjnego kombinezonu.

Kreacja została brutalnie wyśmiana przez internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci wyśmiali pannę młodą, która zdecydowała się na weselny kombinezon. Kreacja nie tylko zbyt wiele odsłania, ale nie wygląda zdaniem internautów, jakby była odpowiednia do danej okazji. W komentarzach mnóstwo osób żartowało z kobiety i pisało krytyczne w opinie, głównie w dowcipnym tonie.

- Generalnie to całkiem ciekawy pomysł, ale wykonanie jest tragiczne - napisała asekuracyjnie jedna z użytkowniczek.

- Autorka tego projektu powinna dostać dożywocie. Rzadko zdarza się coś tak źle dopasowanego - skomentowała inna internautka.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

- Wygląda jak ślubna piżama. W sypialni się sprawdzi, ale założenie tego na wesele to samobójstwo - stwierdziła komentująca.

- W życiu nie widziałam tak wrzynających się szortów - zauważyła użytkowniczka forum.

Źródło: Facebook / That's it I'm wedding shaming

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Nie mogła wejść do domu, usiadła i zaczęła płakać. Wtedy jej zrozpaczony kot zrobił niesamowitą rzecz

Źródło: Papilot

Następny artykuł