Ślub zrujnował nieproszony gość. Głośno krzyczącą kobietę załatwiła córka panny młodej, wszystko się nagrało

Ślub zrujnował nieproszony gość. Głośno krzyczącą kobietę załatwiła córka panny młodej, wszystko się nagrało Źródło: Danielle on Demand Tiktok WS

Ślub był już na finiszu, kiedy nagle ceremonię przerwał nieproszony gość. Kobieta zaczęła krzyczeć na pana młodego, wśród weselników zapanowało poruszenie. Sytuacje postanowiła opanować córka panny młodej -wszystko zostało zarejestrowane przez jednego z gości, a nagranie trafiło do sieci.

Ślub miał się za chwilę skończyć, wszyscy czekali już tylko na sakramentalne "tak". Nagle na ceremonii pojawiła się niezaproszona kobieta, weselnicy nie mieli pojęcia, co się dzieje. Sytuację postanowiła opanować córka panny młodej i ruszyła w stronę nieproszonego gościa. Wszystko nagrała kamera.

Ślub został przerwany przez awanturującą się kobietę

Piękna plenerowa ceremonia ślubna odbywała się w Detroit w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Kiedy zakochani rozpoczęli składanie przysięgi małżeńskiej, nagle ślub przerwał nieproszony gość. Na teren uroczystości wtargnęła agresywna kobieta, która zaczęła krzyczeć szokujące słowa w kierunku pana młodego.

Kobieta natarczywie dopytywała, czy mężczyzna ją pamięta. Zarówno państwo młodzi, jak i prowadzący ceremonię pastor z początku ignorowali jej okrzyki. Goście weselni byli coraz bardziej skonsternowani. W końcu kobieta powiedziała coś, co wstrząsnęło wszystkimi.

- Anthony, wiem, że mnie słyszysz! Zachowujesz się, jakbyś mnie nie znał... Mam tu twoje dziecko! - wykrzyczała kobieta.

Jeden z gości nagrał to, co wydarzyło się na ślubie tej pary

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tych słowach do akcji wkroczyła córka panny młodej. Dziewczyna gwałtownie ruszyła w stronę krzyczącej kobiety, a następnie rzuciła w nią bukietem kwiatów, sugerując jej, by "Lepiej wynosiła się ze ślubu jej mamy". Wszystko zarejestrował kamerą jeden z gości weselnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypadek autokaru w popularnym kurorcie. Nie żyje co najmniej 12 osób, kilkudziesięciu rannych

2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Z wakacji nad Bałtykiem wrócili zakażeni

Nagranie z wesela zostało opublikowane na platformie TikTok i niemal od razu stało się hitem sieci. Obejrzano je już ponad 9,9 miliona razy i zostawiono pod nim ponad 40 tysięcy komentarzy. Zaciekawieni internauci dopytują się, w jaki sposób skończyła się ta historia. Film urywa się w momencie, kiedy córka panny młodej wkracza do akcji. Jak na razie nie poznaliśmy finału tej historii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy do końca wierzyli, niestety nie żyje. Polskę obiegła najgorsza wiadomość
  2. Ślub zrujnował nieproszony gość. Głośno krzyczącą kobietę załatwiła córka panny młodej, wszystko się nagrało
  3. Skandal. Napadł prezenterkę w pociągu, chciał ją zgwałcić na oczach 6-letniego syna
  4. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje ważny polski duchowny
  5. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  6. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem

Źródło: Mirror

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News