Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę

Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę Źródło: fot. af.mi

Ślub wzięli tylko z jednego powodu - chcieli zarobić na nim fortunę, która lawinowo spłynęła na ich konto chwilę po zakończeniu ceremonii. Internauci nie kryli swojego oburzenia, gdy dowiedzieli się, że ślub został przez parę sfingowany. Wszystko dlatego, że para chciała wzbogacić się na oszustwie. Czy jednak to prawda? W sieci trwa prawdziwa burza, w którą zaangażowanych jest setki tysięcy użytkowników sieci próbujących rozwikłać zagadkę.

Ślub wzięli z myślą o olbrzymim zarobku. Para, którą znają szczególnie internauci z zachodniej części globu, stała się tematem numer jeden, gdy w mediach pojawiło się nagranie odkrywające prawdę o ich małżeństwie. Jak się okazało - wzięli ślub "tylko dla zabawy", ponieważ chcieli na tym nieco zarobić. To, ile pieniędzy otrzymali po zakończeniu ceremonii, zupełnie przekroczyło nawet ich najśmielsze oczekiwania. Czy para jednak rzeczywiście sfingowała własne małżeństwo?

Ślub był początkiem nowego życia. Po ceremonii ich konto wzbogacone zostało o dodatkowych 15 mln

Para z Ameryki na co dzień pracuje na platformie YouTube. Jake Paul i Tana Mongeau to youtuberzy, którzy mają na swoich kanałach po kilka milionów subskrybentów, co plasuje ich w rankingu największych gwiazd serwisu. Nic więc dziwnego, że ich przez wiele tygodni zapowiadany ślub oglądało łącznie ponad 300 tys. osób. Jak podaje "Gala" (za innymi zagranicznymi mediami), aby obejrzeć ślub trzeba było zapłacić na platformie streamingowej 50 dolarów. Z prostych wyliczeń więc wynika, że w przeliczeniu na złotówki para otrzymała bagatela 57 mln. Nie wiadomo jednak czy cała podana suma trafiła na konta gwiazd.

Jak dalej dowiadujemy się z "Gali" - pewnego dnia w stacji MTV pojawił się materiał z Taną w roli głównej, który pokazał fanom pary prawdę. Dziewczyna powiedziała tam słowa, które zupełnie zszokowały wszystkich widzów, a także subskrybentów i fanów Tany i Paula.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
2. Sprawdziliśmy ile zarabia kasjer w Lidlu. Suma jest niespodziewanie wysoka

- Wyszłam za mąż dla zabawy i contentu - wyznała w programie MTV Tana.

Wkrótce Tana, a także Jake w swoim materialne umieszczonym na platformie YouTube odnieśli się do tych internetowych spekulacji, które powstały po publikacji materiału na MTV. Gwiazda wyznała, że wyszła za mąż naprawdę, a nagrania, które pojawiły się w MTV, a także w sieci, w rzeczywistości wyjęte są z kontekstu. Fani nie chcą jednak teraz uwierzyć youtuberce, a pod niektórymi jej filmami pojawia się w ostatnim czasie coraz więcej "łapek w dół". Internauci są więc wyraźnie źli na swoją idolkę.

Ślub, fortuna, YouTube.

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  5. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Źródło: Gala

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu