Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych

Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych Źródło: Unsplash Nathan Dumlao

Zaproszenia na ślub wywołały nie lada konsternację u gości. Para młoda postanowiła użyć w nim swoich fotografii. Jedno zdjęcie na nim zawarte stanowczo nie powinno się tam znaleźć. Co wywołało oburzenie?

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości dla wielu osób. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Istotną kwestią są oczywiście zaproszenia. Ta para zdecydowała się w nich zamieścić nietypowe zdjęcie, które wywołało zażenowanie u gości.

Kiedy zobaczyli to zaproszenie nie mogli uwierzyć własnym oczom

Para młoda nie mogła się doczekać tego dnia. Ich ślub zbliżał się wielkimi krokami. W związku z tym konieczne było przygotowanie stosownych zaproszeń dla gości. Coraz więcej osób decyduje się na oryginalne formy inwitacji. Niektóre z nich spotykają się z zachwytami. Niefortunnie to, na co zdecydowała się ta para, wywołało efekt odwrotny od zamierzonego. 

W zaproszeniach na ślub zakochani postanowili zamieścić swoje prywatne zdjęcia. Jednak stanowczo nie przemyśleli tego, jak na nie zareagują weselni goście. Ujęcia prezentujące miłość pary młodej nierzadko są wyjątkowo urzekające. Jednak o tych zdjęciach nie można tego powiedzieć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oburzające zaproszenia na ślub

Nie da się ukryć, że pary przygotowujące się do tej niezwykłej uroczystości zazwyczaj dbają o każdy szczegół. Nie inaczej jest w przypadku przygotowywania zaproszeń. Powinny one sprawiać dobre wrażenie. Ta para młoda ewidentnie chciała podzielić się z gośćmi intymnością swojej relacji. Jednak zamiast zachwytu wywołali zażenowanie.

Zaproszenie na ślub zawierało ich zdjęcia, na których oddawali się miłosnym uniesieniom. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że daleko im było od subtelności. Fotografia wyróżniająca ukazywała parę stykającą się językami. Prawdziwa burza została jednak wywołana przez jedno z pobocznych zdjęć. Panna młoda złapała na nim swojego przyszłego męża za krocze. Kiedy zaproszenie trafiło do internetu użytkownicy nie mieli dla nich litości.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat: wojsko i policja wychodzi na ulice. Rozpoczyna się specjalna akcja w związku z koronawirusem

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Internauci w komentarzach nie kryli swojego oburzenia. Ich zdaniem zaproszenie sugeruje, że para nie jest dostatecznie dojrzała by wziąć ślub, a zamieszczone zdjęcia są zwyczajnie wulgarne. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Z pewnością ich zaproszenie można uznać za nietypowe. Co o nim sądzicie?

uploaded

(Facebook That’s It, I’m Wedding Shaming)

uploaded

(Facebook That’s It, I’m Wedding Shaming)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych
  4. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce
  5. Kot z ludzką twarzą? Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy go zobaczyli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News