Ślub
piqsels.com/Creative Commons Zero - CC0
Klaudia Bochenek - 4 Stycznia 2020

Podczas składania przysięgi małżeńskiej panna młoda nie wytrzymała. Zrobiła żenującą rzecz na oczach gości, wszystko się nagrało

Ślub zgromadził rodzinę i znajomych zakochanej pary. Kiedy przyszedł czas na przysięgę małżeńską, kobieta nie wytrzymała, wszyscy dokładnie widzieli, co zrobiła panna młoda przed ołtarzem.

Ślub był dla nich na pewno dość stresującym wydarzeniem. Podczas przysięgi oczy wszystkich skierowały się na pannę młodą. Nie wytrzymała, wszystko się nagrało.

Ślub zmienił ją nie do poznania. Zachowywała się bardzo dziwnie

Przyszła panna młoda przygotowywała się do ślubu i wesela z wielkim zaangażowaniem. Wraz z narzeczonym zdecydowała się na ślub kościelny. Uroczystość była oczywiście poprzedzona spotkaniami z księdzem oraz próbami, wydawałoby się, że nie ma tu miejsca na pomyłki. Kiedy ubrała białą suknię i stanęła przed ołtarzem, podczas przysięgi zrobiła coś, co niektórzy ocenili jako żenujące. Kamerzysta sam nie wiedział, co robić.

KobietaKobieta z Łodzi łapie robaki do słoika i nie chce ich wyrzucić. Powód ścina z nógCzytaj dalej

Przysięga panny młodej początkowo szła wzorowo, jednak gdy połowa była już za nią, zaczęła się śmiać. Nie mogła przestać, kiedy tylko próbowała wypowiedzieć kolejne słowa podpowiadane przez księdza, kończyło się spuszczeniem głowy, odwróceniem wzroku i nerwowym chichotem. Pan młody wydawał się tego nie zauważać i ratował sytuację kamienną twarzą, za to ksiądz rozumiał zachowanie kobiety i z uśmiechem akceptował jej moment stresu.

Internauci są oczarowani wpadką panny młodej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dom i wyjątkowe pranieWyłączył pralkę i zaczął wyjmować pranie. Kiedy zobaczył, co znajdowało się w środku, nie mógł przestać płakaćCzytaj dalej

- Będzie miał wesołe życie z nią - podsumował jeden z internautów.

- Spoko ksiądz. Wyrozumiały i cierpliwy. Każdemu takiego życzę w czasie ślubu - ocenił pewien mężczyzna.

- Buzia sama się śmieje. Panna Młoda prześliczna! Ksiądz naprawdę super - zachwycała się inna osoba.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Ślub to jedna z tych uroczystości w życiu, kiedy stres daje się we znaki. Niektórzy dostają drgawek i nie mogą wymówić ani słowa, inni, jak ta panna młoda, reagują nerwowym śmiechem. Zjawisko zostało już zbadane przez naukowców.

- Nasze ciało sprawia, że zaczynamy się śmiać, bo w ten sposób próbuje rozładować napięcie i to niezależnie od naszej woli - tłumaczy Steve Ellen, dyrektor Psychosocial Oncology Program w Melbourne. Śmiech bywa też pewnego rodzaju mechanizmem obronnym, kiedy nie możemy uwierzyć w uczestniczenie w niesamowitym wydarzeniu lub sytuacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Grabowski nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził całą prawdę, był zdruzgotany
  5. Kobieta z Łodzi łapie robaki do słoika i nie chce ich wyrzucić. Powód ścina z nóg

DzieciDzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesieniaCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News