Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą
.
Irmina Jach - 3 Października 2020

Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu niemal każdego człowieka. Narzeczeni, którzy decydują się na powiedzenie sobie sakramentalnego "tak", czekają na ten moment z wielką ekscytacją i niecierpliwością. Niestety, nie zawsze wszystko układa się tak, jak sobie to wymarzyli. W internecie pojawiło się dobijające zdjęcie ze ślubu. Kryje się za nim niezwykle smutna historia.

Ślub pewnej pary miał być najpiękniejszym dniem w ich życiu. Na moment, w którym mieli obiecać sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską czekali przez dekadę. Wszystko z powodu tragicznej historii, z którą musiała zmierzyć się panna młoda. Trudno uwierzyć, przez co przeszła. To niejedyny fatalny ślub, o którym pisaliśmy.

Wszystkich Świętych Ministerstwo Zdrowia obostrzenia PolacyMinisterstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?Czytaj dalej

Ślub pewnej pary zakończył się w bardzo smutny sposób

Hayley Smith, która jest bohaterką zdjęcia, przeżyła prawdziwe piekło. W maju 2008 roku zaszła w ciążę pozamaciczną, na skutek czego zaczęła cierpieć na niepadaczkowe zaburzenia napadowe. Sytuacja kobiety była bardzo poważna. Po tym, gdy ukochany odnalazł ją nieprzytomną na fotelu auta, przeszła operację usunięcia prawego jajowodu. Cierpiała również na zespół stresu pourazowego. Niestety, to nie koniec strasznej historii. Przed kilkoma laty Hayley usłyszała przerażającą diagnozę. Dowiedziała się, że choruje na nowotwór piersi. Męczące leczenie trwało kilkadziesiąt miesięcy. Kobieta przeszła lumpektomię, mastektomię obu piersi, chemioterapię i histerektomię. Lekarze robili wszystko, by uratować jej życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Po dwóch ciążach i walce z rakiem niepadaczkowe zaburzenia napadowe przybrały na sile i zrobiły się bardziej nieprzewidywalne. Powtarzały się nawet dziesięć razy w ciągu dnia, przez co kobieta wielokrotnie upadała, łamiąc sobie kości i doznając licznych obrażeń. Z uwagi na fatalny stan zdrowia, Hayley nie wierzyła, że kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu. Obawiała się, że dostanie ataku podczas składania przysięgi. W końcu podjęła jednak tę trudną decyzję.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją 4 osoby, ofiar może być więcej. Ogromna tragedia w Wielkopolsce, służby apelują do wszystkich

2. Już nadchodzi, właśnie zaczęli wszystkich ostrzegać. Lepiej nie wychodźcie z domu, będzie bardzo niebezpiecznie

3. Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo

- Zawsze marzyłam o tym, aby wziąć ślub. Tego ranka przebierałam się 10 razy. To było śmieszne. Po prostu nie chciałam, żeby to się wydarzyło jak przed ołtarzem, nie chciałam leżeć rozwaloną w sukni ślubnej, z potarganymi włosami i nogami rozrzuconymi wszędzie. W końcu znalazłam odwagę, by to zrobić i wreszcie byłam wolna od raka - wspomina kobieta.

Kiedy dotarła do ołtarza i zobaczyła swojego ukochanego, nie spodziewała się, że coś pójdzie nie tak. Niestety, chwilę później straciła przytomność. Na szczęście, atak okazał się być dość łagodny i krótki, dlatego para mogła dokończyć ceremonię. Dziś są już szczęśliwym małżeństwem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niższe emerytury dla setek tysięcy Polek i Polaków. Ile dokładnie stracą?
  2. Robert Lewandowski usłyszał zadziwiającą wiadomość. Teraz będzie grał dużo mniej, kibice złapali się za głowy
  3. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty
  4. Mateusz Morawiecki w żałobie, przekazał najgorszą wiadomość. Śmierć przyszła niespodziewanie
  5. Druga ofiara żywiołu na południu Polski, właśnie poinformowano. Sytuacja jest poważna
  6. Kapitalne ciasto bez pieczenia z 3 aksamitnymi warstwami. Kilka minut roboty i zachwyt wszystkich gwarantowany

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Parenting.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News