To miała być najpiękniejsza chwila w ich życiu. Gdy zobaczyli zdjęcia, nie mogli uwierzyć, że została tak zepsuta

To miała być najpiękniejsza chwila w ich życiu. Gdy zobaczyli zdjęcia, nie mogli uwierzyć, że została tak zepsuta Źródło: Unsplash/Nathan Dumlao

Ślub był najważniejszą chwilą w ich życiu, dlatego chcieli mieć z tego pamiątkowe zdjęcia. Wszystko układało się dobrze, dopóki nie zobaczyli efektu końcowego. Okazało się, że zdjęcia zostały zepsute w bardzo specyficzny sposób.

Ta para zdecydowała się na prywatny ślub, zorganizowany na plaży. Niestety nie przewidzieli jednej rzeczy - jest to miejsce publiczne i niemal każdy mógł im tę ceremonię zepsuć. Zorientowali się, że coś poszło nie tak dopiero po tym, jak zobaczyli zdjęcia z uroczystości.

Ich ślub miał być jak z filmu. Został zepsuty przez kompletny przypadek

Użytkownik forum internetowego Reddit pod pseudonimem Calego stworzył wątek, w którym pokazał, jak zostało zepsute pewne zdjęcie ślubne. Na tle młodej pary, biorącej ślub nad morzem w wyjątkowo romantycznych okolicznościach, znalazła się kobieta w niebieskim stroju kąpielowym, która została prawdziwą "mistrzynią drugiego planu". Gdyby w tle pojawiło się jeszcze jakieś zwierzę, para młoda, mogłaby uznać to za zabawne. Jednak po tej sytuacji nie było im do śmiechu.

- Umieścili żółtą taśmę policyjną wokół plaży na to wesele. I tak w jakiś sposób ta przypadkowa pani w niebieskim kostiumie kąpielowym ze wszystkich miejsc wybrała akurat to, skąd oglądała całą uroczystość - napisał użytkownik portalu.

Użytkownicy forum mieli niemały ubaw z całej sytuacji. W komentarzach posypało się wiele żartów oraz uwag do organizatorów, że aranżując ślub w miejscu publicznym, muszą mieć na uwadze tego typu czynniki.

- To uczucie, kiedy wychodzisz z morza i widzisz młodą parę, która zastawiła twój leżak plażowy - żartował jeden z rozbawionych użytkowników.

Ślub na plaży może nie być dobrym pomysłem. Użytkownik forum tłumaczy dlaczego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śluby na plaży to prawdziwa ruletka. Jasne, wyglądają ładnie, ale nigdy nie zapomnę wpadki na plażowym weselu moich znajomych. Znaleźli miejsce jeszcze w zimę, choć uroczystość miała odbyć się w lecie. Kiedy już wszystko było zarezerwowane, okazało się, że na miejscu była rozkręcona ogromna impreza plażowa - napisał użytkownik.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Jak sam stwierdził, hałas był taki, że nie usłyszał ani słowa w trakcie uroczystości. Wszystko zagłuszały fale i narzekanie ludzi. Gdyby nie to, że para się pocałowała, nawet nie wiedziałby, że ślub się skończył. Jakby tego było mało, w tle cały czas przebywał mężczyzn z ogromnym brzuchem, który pilnował skuterów wodnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: Metro UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News