Chciała zaoszczędzić i zamówiła przepiękną suknię ślubną przez internet. Jak paczka przyszła, była zrozpaczona

Chciała zaoszczędzić i zamówiła przepiękną suknię ślubną przez internet. Jak paczka przyszła, była zrozpaczona Źródło: Unsplash/Charisse Kenion

Ślub zwykle związany jest z ogromnymi wydatkami, dlatego często para młoda stara się zaoszczędzić na niektórych elementach ceremonii. Ta kobieta zdecydowała się na kontrowersyjny krok, a mianowicie zamówiła suknię ślubną przez Internet. Szybko pożałowała swojej decyzji.

Ślub to niezwykle kosztowna impreza, na którą narzeczeni często zbierają fundusze przez kilka lat. Ta kobieta postanowiła zaoszczędzić trochę pieniędzy i zdecydowała się na zamówienie sukni ślubnej przez Internet. Gdy zobaczyła zawartość paczki, była zrozpaczona. 

Ślub to wielka inwestycja 

Ślub dla wielu osób jest jednym z najważniejszych wydarzeń życia, więc narzeczeni robią wszystko, żeby każdy element uroczystości był dopracowany w najmniejszym szczególe. Zwykle bardzo dużo czasu zajmuje wybranie idealnej sukni ślubnej.

Ta kobieta postanowiła podjąć ryzyko i zamówić swoją kreację w Internecie. Wydawało jej się, że suknia jest przepiękna, jednak to, co zobaczyła na żywo, całkowicie ją rozczarowało. Zawartość paczki w żadnym stopniu nie odpowiadała oczekiwaniom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozczarowujący finał 

Panna młoda myślała, że sprytnie zaoszczędzi dużo cennego czasu, a także pieniędzy i zamówi idealną suknię bez wychodzenia z domu. To, co zobaczyła na stronie internetowej ją oczarowało. Zdecydowała się zamówić kreację bez wcześniejszego przymierzania. Wiele kobiet uzna to za ogromne ryzyko, którego najprawdopodobniej nie podjęłyby się na krótko przed ślubem. 

Suknia zwykle jest elementem ceremonii, na której najmniej się oszczędza, bo każda panna młoda chce wyglądać w tym wyjątkowym dniu zjawiskowo. W przypadku tej kobiety podjęcie ryzyka niestety się nie opłaciło. To, co zostało dostarczone do jej domu miało niewiele wspólnego z pięknym zdjęciem znajdującym się na stronie internetowej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Ta historia to kolejny przykład na to, że zakupy online bywają zdradzieckie. Nigdy nie wiadomo bowiem, co przyniesie nam później kurier. Panna młoda była zrozpaczona rozczarowującym finałem całej sytuacji. Całe szczęście w ostatniej chwili udało jej się kupić po okazyjnej cenie inną, ładniejszą kreację. Stwierdziła, że ta pochodząca ze sklepu internetowego nie nadaje się na ceremonię. 

Źródło: Facebook/ That's it I'm wedding shaming

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać w Totolotka tej jesieni. To niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Webniusy

Następny artykuł