Kobieta umarła 14 dni po ślubie. Kilka dni później wdowiec przypadkiem znalazł w jej telefonie wstrząsające zdjęcie

Kobieta umarła 14 dni po ślubie. Kilka dni później wdowiec przypadkiem znalazł w jej telefonie wstrząsające zdjęcie Źródło: Better Not Bitter Widower with Coach John Polo/Facebook

Ślub nie odbył się zgodnie z planami Michelle i Johna. Para musiała zapomnieć o wielkiej i eleganckiej ceremonii dla całej rodziny. Diagnoza, którą usłyszała od lekarzy, zmieniła wszystko.

Ślub miał być najszczęśliwszym dniem w ich życiu, niestety, ze względu na stan Michelle, podjęli decyzje, by zapomnieć o klasycznej ceremonii i połączyć się węzłem małżeńskim w urzędzie stanu cywilnego. Ich miłość została przerwana zaledwie dwa tygodnie po ślubie, ale to kilka dni później John doznał największego ciosu. 

Choroba zmieniła wszystko. Ślub nie odbył się zgodnie z planem 

Jonh i Michelle poznali się jeszcze w szkole. Już wtedy zaczęli się ze sobą spotykać, jednak wraz z zakończeniem szkoły, zakończył się także ich związek. Po ośmiu latach mieli szansę się znowu zobaczyć i ich uczucie odżyło. Stali się wtedy nierozłączni, zaczęli planować swoją przyszłość i ślub. Byli pewni, że chcą zostać ze sobą do końca życia. 

Ślub zaplanowany został z rozmachem. Wiedzieli, że chcą, by cała rodzina im towarzyszyła w tym ważnym wydarzeniu. Niestety, ich szczęście zostało przerwane. U Michelle zdiagnozowano nowotwór. Lekarze nie mieli dobrych wiadomości, rak rozwijał się bardzo szybko. Ślub odbył się na szybko i w urzędzie stanu cywilnego. Planowali, że może później, gdy Michelle poczuje się lepiej, wezmą ślub kościelny. Jednak już dwa tygodnie po ślubie Michelle zmarła, a jej ukochany został sam. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub był tylko wspomnieniem. Zdjęcie na telefonie żony wywołało ogromne emocje 

Podczas porządkowania rzeczy żony po jej śmierci, John znalazł jej telefon komórkowy. Postanowił sprawdzić, co zostawiła po sobie jego ukochana. Miał łzy w oczach, kiedy oglądał zdjęcia. Okazało się, że przed ślubem cywilnym, na który zdecydowali się w ostatniej chwil, Michelle wybrała się do salonu sukni ślubnych.

- To moja Michelle. W sukni ślubnej, w której nie było mi dane zobaczyć jej na żywo. Wzięliśmy ślub jedynie w urzędzie przed pierwszą z planowanych operacji. Wiedzieliśmy, że musimy tak zrobić. Że to jedyne wyjście. Oboje pragnęliśmy zostać małżeństwem. Udało się, a my od razu zabraliśmy się za organizację ślubu kościelnego, jednak Michelle odeszła - napisał na Facebooku, dzieląc się zdjęciem ukochanej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie powstała prezydencka ustawa dot. szkół. Ogromne zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

2.Z pozoru błahe objawy, które wymagają natychmiastowej reakcji. Nigdy ich nie lekceważcie

John zaznaczył ze smutkiem, że śmierć ukochanej wywołuje w nim dużo żalu. Mężczyzna nie może pogodzić się z tym, że nie zobaczył Michelle, jak szła przez kościół, by spotkać się z nim przy ołtarzu. Jednocześnie jest szczęśliwy, że zobaczył ją w sukni ślubnej. Nawet jeśli tylko na fotografii.

- Kiedy zobaczyłem tę fotografię, nie wiedziałem, co ze sobą zrobić. Życie się dla mnie w pewnym sensie skończyło, a jednocześnie czułem radość, że mogę ją widzieć, chociaż na zdjęciu. Nie mogłem powstrzymać łez - zakończył swój wpis. 


 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatę
  2. Na jaw wyszło, czym zajmuje się Kamil Stoch w swoim domu. Z takiej strony go nie znaliśmy (FOTO)
  3. Więzili bratową w piwnicy, zrobili jej nieludzkie rzeczy. Szczegóły wywołują ciarki, właśnie usłyszeli wyrok
  4. Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie
  5. Przerażająca tragedia, 31-latek nie miał żadnych szans. Teraz służby ostrzegają innych Polaków
  6. Policja zajmie się sprawą Andrzeja Dudy. W sieci pojawiły się bezsprzeczne dowody

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News