Uzbrojeni mężczyźni nagle zatrzymali samochód. Po chwili kobieta skakała z radości

Uzbrojeni mężczyźni nagle zatrzymali samochód. Po chwili kobieta skakała z radości Źródło: Twitter/Captain_Cunto

Ślub po tak kreatywnych oświadczynach na pewno nie będzie "standardowy". Wyjątkowo ekscentryczną metodą na poproszenie o rękę swojej partnerki wybrał pewien mężczyzna, który oświadczał się będąc zatrzymany przez policjantów-przebierańców.

Ślub na pewno będzie niezapomniany, ale swoim rozmachem mogą go przebić oświadczyny. Do wyjątkowo dziwnej próby poproszenia partnerki o rękę doszło oczywiście w Rosji. To niecodzienne zdarzenie zostało nagrane i zamieszczone w internecie.

Padł na nich blady strach. Zatrzymali ich mężczyźni w kominiarkach

Rosja jest w internetowym uniwersum wyjątkowym miejscem. Internauci niejednokrotnie żartują i śmieją się z przerysowanych sytuacji w największym państwie wschodu. Jednak tym razem sytuacja była na tyle kuriozalna, że nawet użytkownik Twittera, który zamieścił zaskakujące nagranie, stwierdził, że nawet jak na rosyjski standard jest to bardzo dziwne.

Para jechała razem w białej Ładzie Grancie. Po chwili drogę za blokował czarny Mercedes ML, z którego wysiadło trzech zamaskowanych i uzbrojonych w karabiny maszynowe mężczyzn. Ich ruchy naśladowały służby specjalne, podobne skojarzenia wywołały ich stroje. Napastnicy wyciągnęli kierowcę i pasażerkę, następnie przystawiając do nich broń, obezwładnili ich na masce białego sedana.

Po takich oświadczynach, można obstawiać "w ciemno" że ślub będzie miał nie lada rozmach

DALSZA CZĘŚĆ  TEKSTU POD GALERIĄ

Jeden z udających służby, wyciągnął z bagażnika auta pary czarną torbę - z niej natomiast wyrzucił na maskę, przed zatrzymanego torebkę z podejrzanym, białym proszkiem. Kierowca białej Łady nagle złapał za pakunek, próbując się uwolnić z uścisku. W trakcie szamotaniny rozerwał woreczek, wtedy też przebierany policjant go puścił. W pakunku z proszkiem znajdował się pierścionek zaręczynowy.

Przebierańcy puścili także kobietę. Przed chwilą zatrzymany mężczyzną przyklęknął na jedno kolano i oświadczył się swojej partnerce. Nie mogła posiadać się z radości, zaczęła podskakiwać wokoło, pokazując swoją niewyobrażalną radość. Jak widać, tak drastyczna metoda oświadczyn musiała się jej naprawdę spodobać. Po chwili jeden z policjantów-przebierańców podał bukiet kwiatów, który narzeczony wręczył swojej partnerce. Na koniec wszyscy bili brawo, a para rzuciła się sobie w objęcia. Trzeba przyznać, przy tak ekstremalnych oświadczynach, aż strach się bać, jak będzie wyglądał ich ślub.

Źródło: Twitter/Captain_Cunto

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News