Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem Źródło: .

Ślub to cudowne wydarzenie w życiu każdej kobiety i mężczyzny. Piękne wspomnienia żyją latami w pamięci młodej pary, czasem jednak nie wszystko idzie po ich myśli. Niestety tę parę ksiądz potraktował wyjątkowo obrzydliwie.

Ślub miał widnieć w ich pamięci jako wyjątkowo urocza i wzruszająca. Uroczystość w Kościele była taka, jak sobie wymarzyli, jednak już po wyjściu z kościoła poznali prawdziwe oblicze księdza. Duchowny upokorzył ich tak, jak jeszcze nikt inny, a panna młoda nie mogła powstrzymać łez w najważniejszym dniu swojego życia. 

Ksiądz od początku był dziwny, ale przymknęli na to oko

Iza przeżyła koszmar na własnej skórze. Postępowanie księdza doprowadziło ją do łez. Od początku jej i jej przyszłemu mężowi duchowny wydawał się wyjątkowo specyficzny. Wszystko przez to, że na naukach przedmałżeńskich ze szczegółami opowiadał, jak małżeństwo ma wyglądać, a także ile powinni mieć dzieci. Iza była zdziwiona, że ksiądz aż tak chce ingerować w łóżkowe sprawy, ale musiała przez to przebrnąć.

Podczas rozmowy z księdzem, para dokładnie dopytała, na co może sobie pozwolić, a na co nie w kwestii dekoracji świątyni w tym dniu. Chodziło o dogadanie się w sprawie kwiatów wzdłuż ławek, innych dekoracji, a także rozwinięcia długiego, białego dywanu. Wydawałoby się, że wszystko przebiegnie bez sensacji, wszystkie szczegóły były ustalone, jednak chwilę po mszy para gorzko się rozczarowała.

"Nie zasługujecie na to, aby brać ślub kościelny"

Kiedy szczęśliwa panna młoda wraz z mężem wyszli z kościoła, zgromadzeni goście obrzucili ich ryżem i drobniakami. Gdy ksiądz wyszedł za nimi z kościoła, pokiwał tylko głową i wrócił do nich wraz z szufelką i zmiotką. Upokarzająco wręczył im te atrybuty przy wszystkich gościach, oczekując, że posprzątają bałagan. 

- Nie zasługujecie na to, aby brać ślub kościelny i gdyby tylko można było to przewidzieć, to nigdy by Wam go nie udzielił - odpowiedział ksiądz, gdy pan młody zezłoszczony oddał mu akcesoria do sprzątania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Panna młoda od razu wpadła w rozpacz. Mocno zabolały ją słowa księdza, który jeszcze chwilę temu udzielał im sakramentu, a teraz tak bezczelnie i poniżająco potraktował dwójkę osób, które przeżywają jedyny taki dzień w swoim życiu. Z rozmazanym makijażem i pogrążona w smutku pojechała na salę weselną.

Świadkowa ledwo ją uspokoiła i wytłumaczyła, że nie warto się tak denerwować. Kiedy emocje już opadły, małżeństwo zdecydowało, że zgłosi zachowanie księdza.

 - A jakby tego wszystkiego było mało, jeden z ministrantów, w momencie, gdy my jeszcze nie wyszliśmy z kościoła, zaczął zwijać dywan… - dodaje zawiedziona Iza.

Z pewnością nie tak sobie wyobrażali ten dzień i nie spodziewali się, że duchowny upokorzy ich jak nikt inny i to na oczach wszystkich gości. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  2. Aktorka Rodzinki.pl zmarła NAGLE tuż przed premierą. Wszyscy byli zdruzgotani
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!
  4. Bachleda-Curuś to już przeszłość. Gortat przyłapany ze zjawiskową blondynką, co za petarda!
  5. O skandalu w Rossmannie mówi już cała Polska. Zdruzgotane dzieci wróciły do domu z płaczem, rodzice w szoku
  6. Letnia stylizacja Dominiki Gwit powala na kolana. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  7. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Siostra Godlewska nagrała hymn USA, teraz Polacy mogą zapomnieć o wizach

Źródło: Planeta Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News