Ślub - Projekt Kupidyn
unsplash Beatriz Pérez Moya
Aneta Wasilewska - 3 Maja 2020

"Projekt Kupidyn" powala zmianą w udzielaniu ślubów. Przyszli małżonkowie łapią się za głowy

Ślub w dobie pandemii koronawirusa? Władze wprowadzają "Projekt Kupidyn", by ułatwić zaręczonym parom zawarcie związku małżeńskiego. Pary, które szykowały się do ślubu, chyba nie takiej odpowiedzi oczekiwali, nic dziwnego, że łapią się za głowy z niedowierzaniem.

Ślub dzisiaj w wielu miejscach na świecie wygląda inaczej niż dotychczas. Pandemia koronawirusa sprawiła, że śluby i huczne wesela musiały odejść w zapomnienie. Pary, które szykowały się do zawarcia związku małżeńskiego, muszą mierzyć się z tym, że jeszcze długo sytuacja się nie unormuje. W związku z tym władze w USA wprowadziły "Projekt Kupidyn".

WiadomościNiewyobrażalna tragedia, nie żyje 47 osób, 75 jest rannych. Dramatyczne wiadomości poruszyły wszystkich mieszkańców WenezueliCzytaj dalej

Ślub na zmienionych zasadach. W życie wchodzi "Projekt Kupidyn"

Już od 7 maja mieszkańcy Nowego Jorku mogą skorzystać z usługi zawarcia związku małżeńskiego za pośrednictwem sieci. Nietypową wiadomość przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych burmistrz miasta Bill de Blasio. Burmistrz dodał, że "Do Nowego Jorku przybywa ważny nowy gość, a tym gościem jest Kupidyn".

"Projekt Kupidyn" został opracowany przez udział Departament ds. Informacji, Technologii i Telekomunikacji. Dzięki niemu wszystkie pary, które chcą wstąpić w związek małżeński, będą miały tę szansę. Wystarczy, że połączą się z internetem. Burmistrz dokładnie wyjaśnił, jakie warunki muszą zostać spełnione, by mógł się odbyć ślub online.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku5 znaków zodiaku o niebywałej urodzie. Ciężko się im oprzeć, wszyscy tracą dla nich głowęCzytaj dalej

Ślub online. Jak na takie rozwiązanie zareagują narzeczeni?

- Choć tyle przeżyliśmy w tym mieście i mimo że walczymy z pandemią, ta pandemia nie może powstrzymać miłości. I tak dla was wszystkich oczekujących na ślub, jesteśmy z powrotem w biznesie i jesteśmy gotowi służyć wam, i gotowi z wami świętować - przekazał burmistrz.

Prace nad "Projektem Kupidyn" trwały już od kilku tygodni. Gubernator już podpisał rozporządzenie, dzięki któremu pary będą mogły uzyskać świadectwo ślubu bez wychodzenia z domu. Urzędnicy od 7 maja będą mogli przeprowadzać ceremonie online.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny
2. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość

Wciąż nie wiadomo, jak młode pary odnoszą się do "Projektu Kupidyn". Nie zostały opublikowane dane, które przekazują, ile osób planuje skorzystać z tej możliwości. Jedno jest pewne, nie wszyscy narzeczeni będą zadowoleni, że ślub ich marzeń się nie odbędzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Twój organizm wysyła Ci jasny sygnał ostrzegawczy
  2. Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyją
  3. Wykryto duże ognisko zakażeń w polskim mieście. Sanepid ostrzega, może być jeszcze gorzej
  4. Media obiegły kontrowersyjne słowa Benedykta XVI. Franciszek się wścieknie?
  5. Wyszło na jaw, dlaczego żona Hołowni nie chodzi do kościoła. Chodzi o jej wiarę
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

źródło: Insteria

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News