Zanim panna młoda pojawiła się przy ołtarzu, pan młody zrobił niespodziewaną rzecz. Nie mogła przestać płakać

Zanim panna młoda pojawiła się przy ołtarzu, pan młody zrobił niespodziewaną rzecz. Nie mogła przestać płakać Źródło: youtube Niall Donnelly

Ślub tej pary na pewno utkwi w pamięci wszystkich gości. Przyszły pan młody zdecydował się na coś niespodziewanego, nikt nie był przygotowany na to, co się wydarzy. Mężczyzna zaskoczył wszystkich, a najbardziej swoją przyszłą żonę, która momentalnie zalała się łzami.

Ślub planowali miesiącami, dokładnie wiedzieli, jak ma wyglądać. Przyszły pan młody nie podzielił się jednak ze swoją przyszłą żoną jednym sekretem. Chciał ją zaskoczyć w ten niesamowity dzień. Udało mu się, a rezultaty można zobaczyć na nagraniu, które stało się hitem w sieci. 

Ślub ledwo się rozpoczął, kiedy mężczyzna zdecydował się na odważny krok

Pan młody czekał pod ołtarzem na swoją ukochaną. W końcu po wielu miesiącach oczekiwania brali ze sobą ślub. Mężczyzna nie mógł się doczekać, kiedy zobaczy swoją ukochaną, która idzie do niego główną nawą, ubrana w piękną białą suknię. Kiedy wybrzmiały pierwsze takty pieśni, w kościele pojawiła się pierwsza druhna. W tym samym momencie, ku zaskoczeniu wszystkich gości, pan młody zaczął śpiewać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zebrani w kościele goście nie spodziewali się, że pan młody będzie śpiewał, w chwili, gdy żona będzie do niego podchodzić. Kobieta była niezwykle wzruszona zachowaniem mężczyzny. Kiedy podeszła do niego, mężczyzna przestał śpiewać. Widać było, że jest zdenerwowany, czego nie można było zauważyć, gdy śpiewał. 

Ślub na zawsze zostanie w pamięci 

Przerażony pan młody znowu zaczął śpiewać, kiedy ksiądz rozpoczął mszę. Dopiero gdy z jego ust popłynęły słowa kolejnej piosenki, na jego twarzy odmalował się spokój. Śpiew uspokajał zdenerwowanego pana młodego, a jego głos sprawiał, że panna młoda z jeszcze większą tkliwością patrzyła na swojego przyszłego męża. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na co naprawdę zmarł Paweł Królikowski? Długo wszyscy byli w błędzie, prawdziwa przyczyna była koszmarna

2. Nowe informacje o pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktor zostanie uhonorowany jak najważniejsze osoby w kraju

Nagranie z rozpoczęcia ślubu pojawiło się w sieci i wzbudziło zachwyt internautów. Każdy, kto widzi to nagranie, ze wzruszeniem patrzy na piękną parę, która właśnie rozpoczyna wspólne życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Większość osób od razu wyrzuca skórki po bananach, a to duży błąd. Mają wiele zastosowań
  2. Życiowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walki
  3. Małgorzata Rozenek przyłapana. Jest w ciąży, jak mogła tak załatwić męża?
  4. Uwielbiany gwiazdor "Rancza" otarł się o śmierć. Ukrywał wszystko, dopiero teraz zdecydował się ujawnić
  5. Przez lata więził ją w piwnicy, gwałcił i maltretował, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej "więzienia" przyprawiają o ciarki
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób

źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News