Policjantka oświadczyła się przestępcy. Tuż przed ceremonią była bezwzględna, nie zapomni jej do końca życia

Policjantka oświadczyła się przestępcy. Tuż przed ceremonią była bezwzględna, nie zapomni jej do końca życia Źródło: .

Ślub zaplanowali bardzo szybko, mężczyzna pojawił się w ustalonym miejscu i radośnie oczekiwał na wybrankę. Kobieta zachowała się wobec niego w bezwzględny sposób.

Ślub był zaplanowany w hinduskiej świątyni. Mężczyzna przyjechał na miejsce spotkania i niecierpliwie czekał na swoją wybrankę. Kiedy pojawiła się na miejscu, był przekonany, że zaraz będzie miał żonę. Kobieta postąpiła jednak bezwzględnie.

Ślub był zaplanowany, mężczyzna czekał na swoja przyszłą żonę pod świątynią

Mężczyzna poszukiwany był od jakiegoś czasu za zabójstwo. Policjanci nie mogli dopaść przestępcy, za każdym razem udawało mu się umknąć przed wymiarem sprawiedliwości. Indyjscy funkcjonariusze byli bardzo zirytowani tym faktem.

- Balkishan Chaubey, mieszkaniec wioski Bijouri, w sierpniu tego roku zabił człowieka. - Policja próbowała go złapać, ale za każdym razem, gdy udało mu się nas uniknąć – poinformowali indyjscy mundurowi.

Kiedy policjanci dowiedzieli się, że zabójca szuka żony, wpadli na genialny plan. Jedna z funkcjonariuszek zadzwoniła do mężczyzny, a wcześniej zarejestrowała numer telefonu na fałszywe nazwisko. Powiedziała mu, że wykręciła jego numer przez przypadek. Podejrzliwy przestępca najpierw zapytał kobietę, gdzie się znajduje i dokładnie prześwietlił wszystkie dostępne informacje o numerze telefonu, z którego dzwoniła. Po jakimś czasie oddzwonił do policjantki i nawiązał z nią rozmowę.

Ślub był tylko policyjną zasadzką, mężczyzna kompletnie się tego nie spodziewał

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta szybko zaproponowała mu ślub, a para młoda już po tygodniu ustaliła, że spotkają się w jednej z hinduskich świątyń na przedślubnej ceremonii. Mężczyzna niecierpliwie oczekiwał na przyszłą małżonkę. Kiedy kobieta pojawiła się w umówionym miejscu, towarzyszyli jej policjanci w strojach cywilnych. Ucieszony jej widokiem przestępca kompletnie nie spodziewał się, że to tylko sprytna zasadzka służb bezpieczeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Z ostatniej chwili: Policja zatrzymała Kamila D. Wyrzucony z TVN gwiazdor miał dopuścić się kolejnego haniebnego czynu

Funkcjonariusze od razu aresztowali mężczyznę. Przestępca na pewno na długo zapamięta ten dzień. Zamiast szczęśliwego, rodzinnego życia, czeka go sprawa w sądzie i prawdopodobnie wiele lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 znaki zodiaku, które są najlepszymi matkami na świecie. Mężczyźni marzą, by mieć z nimi dzieci
  2. Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka
  3. Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Polsat News

Następny artykuł