Rak dwunastnicy gwałtownie zmienił jego plany ślubne. Wydarzenia przybrały zaskakujący obrót

Rak dwunastnicy gwałtownie zmienił jego plany ślubne. Wydarzenia przybrały zaskakujący obrót Źródło: archiwum prywatne

Ślub był ich największym marzeniem i planowali go już od dłuższego czasu. Chcieli, by dzień ceremonii wyglądał jak z bajki, jednak straszna choroba zburzyła wszystkie ich marzenia. Nie spodziewali się, że w tak krótkim dojdzie do takiego dramatu.

Ślub to marzenie wielu zakochanych par, a w przypadku Raya Kershaw i Tracy Brooks nie było inaczej. Wiedzieli, że ten dzień w końcu nadejdzie i powiedzą sobie sakramentalne "tak" na ujmującej Teneryfie. Żadne z nich nawet w najgorszych koszmarach nie zakładało, że spadnie na nich okrutna, bezlitosna choroba. 

Planowali ślub, ale rak dwunastnicy gwałtownie wszystko zmienił 

Ray i Tracy nie widzieli poza sobą świata, a dopełnieniem ich związku miało być właśnie zawarcie związku małżeńskiego. Plany ruszyły w najlepsze, jednak pewnego dnia mężczyzna źle się poczuł, a z każdym kolejnym było coraz gorzej. W pierwszej chwili był przekonany, ze dopadło go przeziębienie i nie podejrzewał, że prawda okaże się tak makabryczna. Już po kilku badaniach lekarze postawili diagnozę wyznając, że Ray cierpi na nowotwór dwunastnicy. 

Koszmarna wiadomość w jednej chwili odebrała im całe szczęście, które dotychczas ich przepełniało. Nie wiedzieli, jak teraz potoczy się ich wspólne życie, jednak jednego byli pewni - chcieli trwać w tym razem. Ray podjął się leczenia, jednak miesiące mijały, a jego stan zdrowia tylko się pogarszał. Specjaliści nie mieli już żadnych wątpliwości - zostało mu niewiele czasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wydarzenia przybrały zaskakujący obrót 

Z czasem mężczyzna trafił do hospicjum, a gdy tylko personel dowiedział się o ślubnych marzeniach pary, podjęto odpowiednie kroki. W niespełna 24 godziny zorganizowano całą ceremonię z dbałością o każdy szczegół. Tracy była w pięknej białej sukni, Ray miał na sobie garnitur, byli goście i dekoracje. Choć nie była to bajeczna Teneryfa, dla pary najważniejszym było, by móc powiedzieć sobie "tak". 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

W cieniu wielkiej tragedii, pojawiły się uśmiechy i łzy wzruszenia, połączone z łzami ogromnego żalu. Kobieta obiecała ukochanemu, że będzie z nim w każdej sytuacji i nie opuści go do samego końca. Była szczęśliwa, że wreszcie została jego żoną, ale jednocześnie czuła potworny ból wiedząc, że wszystko skończy się o wiele szybciej niż sobie wymarzyli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  3. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

Źródło: jest pozytywnie 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News