Rak dwunastnicy gwałtownie zmienił jego plany ślubne. Wydarzenia przybrały zaskakujący obrót

Rak dwunastnicy gwałtownie zmienił jego plany ślubne. Wydarzenia przybrały zaskakujący obrót Źródło: archiwum prywatne

Ślub był ich największym marzeniem i planowali go już od dłuższego czasu. Chcieli, by dzień ceremonii wyglądał jak z bajki, jednak straszna choroba zburzyła wszystkie ich marzenia. Nie spodziewali się, że w tak krótkim dojdzie do takiego dramatu.

Ślub to marzenie wielu zakochanych par, a w przypadku Raya Kershaw i Tracy Brooks nie było inaczej. Wiedzieli, że ten dzień w końcu nadejdzie i powiedzą sobie sakramentalne "tak" na ujmującej Teneryfie. Żadne z nich nawet w najgorszych koszmarach nie zakładało, że spadnie na nich okrutna, bezlitosna choroba. 

Planowali ślub, ale rak dwunastnicy gwałtownie wszystko zmienił 

Ray i Tracy nie widzieli poza sobą świata, a dopełnieniem ich związku miało być właśnie zawarcie związku małżeńskiego. Plany ruszyły w najlepsze, jednak pewnego dnia mężczyzna źle się poczuł, a z każdym kolejnym było coraz gorzej. W pierwszej chwili był przekonany, ze dopadło go przeziębienie i nie podejrzewał, że prawda okaże się tak makabryczna. Już po kilku badaniach lekarze postawili diagnozę wyznając, że Ray cierpi na nowotwór dwunastnicy. 

Koszmarna wiadomość w jednej chwili odebrała im całe szczęście, które dotychczas ich przepełniało. Nie wiedzieli, jak teraz potoczy się ich wspólne życie, jednak jednego byli pewni - chcieli trwać w tym razem. Ray podjął się leczenia, jednak miesiące mijały, a jego stan zdrowia tylko się pogarszał. Specjaliści nie mieli już żadnych wątpliwości - zostało mu niewiele czasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wydarzenia przybrały zaskakujący obrót 

Z czasem mężczyzna trafił do hospicjum, a gdy tylko personel dowiedział się o ślubnych marzeniach pary, podjęto odpowiednie kroki. W niespełna 24 godziny zorganizowano całą ceremonię z dbałością o każdy szczegół. Tracy była w pięknej białej sukni, Ray miał na sobie garnitur, byli goście i dekoracje. Choć nie była to bajeczna Teneryfa, dla pary najważniejszym było, by móc powiedzieć sobie "tak". 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

W cieniu wielkiej tragedii, pojawiły się uśmiechy i łzy wzruszenia, połączone z łzami ogromnego żalu. Kobieta obiecała ukochanemu, że będzie z nim w każdej sytuacji i nie opuści go do samego końca. Była szczęśliwa, że wreszcie została jego żoną, ale jednocześnie czuła potworny ból wiedząc, że wszystko skończy się o wiele szybciej niż sobie wymarzyli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

Źródło: jest pozytywnie 

Następny artykuł