Panna młoda na oczach wszystkich zaczyna płakać, gdy narzeczony nakazuje odwrócić się jej od ołtarza

Panna młoda na oczach wszystkich zaczyna płakać, gdy narzeczony nakazuje odwrócić się jej od ołtarza Źródło: Screen/Youtube/Van Rensburg Films

Ślub zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami i jest uroczystością pełną wzruszeń i niespodzianek. Pewna panna młoda na oczach wszystkich gości wybuchła płaczem, gdy jej narzeczony kazał odwrócić się od ołtarza. Kobieta na pewno do końca życia zapamięta ten moment.

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem dla każdej młodej pary. Ten mężczyzna postanowił zrobić wszystko co w jego mocy, aby jego przyszła żona zapamiętała dzień ich ślubu do końca życia. Niesamowita niespodzianka sprawiła, że kobieta wybuchła płaczem na oczach wszystkich gości. Jej ukochany zaskoczył nie tylko ją, ale także wszystkich zgromadzonych na uroczystości.

Ślub pełen wzruszeń

Wybranka Olliego jest instruktorką tańca i śpiewu w prestiżowej szkole tańca. Ukochany Liz wiedział, że uczenie dzieci jest dla jego narzeczonej życiową pasją. Kobieta jest bardzo zaangażowana w swoje obowiązki i poświęca dużo czasu swojej pracy. Ollie w związku z tym postanowił sprawić Liz niespodziankę, która wywołała ogromne wzruszenie nie tylko wśród gości weselnych, ale przede wszystkim na jego ukochanej.

Ollie doskonale wiedział, że dzieci, które uczy jego narzeczona, są dla niej niezwykle ważne. Wpadł więc na pewien bardzo kreatywny pomysł. Postanowił zaprosić uczniów Liz na uroczystość ich zaślubin. Oczywiście przyszła żona o niczym nie wiedziała. W tajemnicy Ollie spotkał się z rodzicami uczniów swojej narzeczonej i ustalił szczegóły ich wspólnej niespodzianki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas ceremonii przyszedł czas na złożenie przysięgi małżeńskiej przez Olliego i Liz. Gdy narzeczeni podeszli do ołtarza wydarzyło się coś, o czym wiedział tylko pan młody. Kazał odwrócić się swojej ukochanej od ołtarza i popatrzeć na górne piętro kościoła. Oczom kobiety ukazały się dzieci, które na co dzień uczy tańca i śpiewu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna wokalistka. Miała tylko 56 lat
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Mali artyści wykonali ulubioną piosenkę panny młodej "A Thousand Years" Christiny Perri. Ogrom wzruszenia i emocji tak wpłynął na Liz, że kobieta nie wytrzymała i zalała się łzami na oczach wszystkich gości. Ukochany mężczyzna zrobił jej niesamowitą niespodziankę, którą na pewno zapamięta do końca swojego życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Zdradzał żonę z koleżanką z pracy. Złapała go z nią w łóżku i zrobiła kompromitujące zdjęcie
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

źródło: Lelum

Następny artykuł