22-latka wracała ze swojego ślubu. W jednym momencie musiała się zatrzymać, doszło do tragedii

22-latka wracała ze swojego ślubu. W jednym momencie musiała się zatrzymać, doszło do tragedii Źródło: facebook.com Calvin Taylor

Ślub miał być najpiękniejszym dniem w jej życiu. Nie przypuszczała, że niedługo po ceremonii dojdzie do takiej tragedii. Nigdy nie będzie w stanie o tym zapomnieć, istny koszmar.

Ślub planowała przez długi czas, starając się zadbać o nawet najdrobniejszy szczegół. Chciała, by wszystko wypadło perfekcyjnie. Dobór sukni, wybór sali weselnej, dekoracje, menu czy atrakcje dla gości - to dopiero przedsmak tego, co spędzało sen z powiek 22-latki przez wiele miesięcy. Chciała, by nie wydarzyło się nic, czego sama nie planowała. Niestety, nie mogła przewidzieć wszystkiego. Wracając z ceremonii musiała się zatrzymać, doszło do ogromnej tragedii. 

Chciała, by ślub był idealny. Nie przewidziała, że chwilę po ceremonii spotka ją coś takiego 

22-letnia Rachel Taylor ze Stanów Zjednoczonych miesiącami planowała dzień, w którym powie sakramentalne "tak". W kocu nadeszła długo wyczekiwana chwila - tak jak sobie wymarzyła, wszystko było jak z bajki. Wracając z ukochanym 23-letnim Calvinem z ceremonii, zobaczyła coś, czego nigdy nie zapomni. Na ich oczach doszło do poważnego wypadku samochodowego. Panna młoda wiedziała, że nie może pozostać obojętną. Całą sytuację opisał na Facebooku ukochany bohaterki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- W drodze powrotnej do naszego domu po niesamowitym i pięknym ślubie [...] byliśmy świadkami wypadku dużego SUV-a z udziałem trzech innych pojazdów. Gdy zjeżdżaliśmy na pobocze, widzieliśmy ludzi ciągnących kobietę [...] z rozcięciem w nodze - opisał w mediach społecznościowych Calvin Taylor. 

Rachel nie zastanawiała się ani sekundy. Choć wciąż miała na sobie suknię ślubną ruszyła na pomoc poszkodowanej. 22-latka ukończyła szkolę pielęgniarską, dlatego doskonale wiedziała, co powinna robić. Do czasu przyjazdu pogotowia opiekowała się kobietą, starając się jednocześnie ją uspokoić. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem jej postawy. 

Dzisiaj grzeje: 1. 12 000 plus dla 6,5 miliona Polaków. 5 roczników może dostać dodatkowe pieniądze?

2. Kołatanie serca może zwiastować niebezpieczne choroby. Nie wolno go lekceważyć

- Mam szczęście, że mam wspaniałą żonę, która zawsze będzie dbała o ludzi, którzy tego potrzebują, a my mieliśmy szczęście, że mogliśmy być we właściwym miejscu we właściwym czasie - przyznał na Facebooku 23-letni Calvin. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim
  3. Dramatyczne wyznanie Rodowicz. Chciał ją zgwałcić, ujawniła po latach, o kogo chodzi
  4. Smutne doniesienia o Zenku. Nic nie dało się zrobić, pozostaje jedynie czekać
  5. Tragedia w centrum Polski. Są ofiary śmiertelne, trwają poszukiwania osób
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News