Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy Źródło: youtube/Disco Polo Lajf

Ślub, wesele i disco polo to "święta trójca" dla wielu Polaków. Dla niektórych bez tych kluczowych elementów nie może się odbyć ceremonia zaślubin. Jednak nie wszystkim taki zestaw się podoba - pewna kobieta w żenujący sposób pokazała wszystkim, że ma dosyć.

Ślub musi być w towarzystwie wesela, na którym będzie disco polo - tak przynajmniej uważa wielu Polaków. Ostatnie badania nie pozostawiają wątpliwości - Polacy uwielbiają słuchać disco polo na imprezach ślubnych. Wciąż jednak pozostaje grono osób, które nie mogą znieść polskiego disco.

Ślub z weselem, na którym jest disco polo, to dla niektórych połączenie nie do wytrzymania

Pewna prawniczka z Warszawy naprawdę nie mogła znieść prostej i dudniącej muzyki na weselu. W końcu stwierdziła, że klasyki polskiego disco polo to za dużo dla jej wrażliwych uszu i zachowała się żenująco, wbijając szpilę parze młodej - zdecydowała się  opuścić tak ważną imprezę.

- No nie wytrzymałam tego już, wyszłam. Teraz zawsze wcześniej, już przy zapraszaniu, upewniam się, czy na imprezie będzie disco polo. Jeśli tak, nie idę. Trzeba mieć klasę i poziom - stwierdziła Beata.

Reakcja ta spotkała się w powszechnym niezrozumieniem ze strony internautów, do których dotarła ta historia. Wielu traktuje nieśmiertelne disco polo jako podstawę dobrej, tanecznej zabawy, badania na ten temat jednak są zaskakujące. W ankiecie ogólnopolskiego panelu badawczego Ariadna, 23% badanych wskazało, że najlepiej bawi się na weselach, na których nie ma disco polo. Co ciekawe, największy odsetek osób nietrawiących disco polo na takich imprezach, był wśród ludzi w wieku powyżej 45 lat.

Wciąż jest mnóstwo Polaków, którzy uwielbiają bawić się do disco polo

- Oficjalnie nikt nie słucha, ale potem większość się świetnie bawi. Szczególnie po alkoholu. Obserwacje mam takie, że wesela bez takiej muzyki są po prostu zazwyczaj drętwe - powiedział Marek, menadżer pracujący w Londynie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aż 50% ankietowanych przyznało, że najlepiej bawiło się na weselach, gdzie było disco polo. Jest to ponad dwa razy większa liczba, niż przeciwników polskiej muzyki disco. Ten gatunek dominował oczywiście wśród respondentów z wiejskich miejscowości (56%), ale mieszkańcy dużych miast również nie ukrywali, że przy disco polo bawią się na weselu najlepiej (38%). Mieli 4% przewagi nad przeciwnikami polskiego disco w dużych miastach.

Badanie było przeprowadzone w maju na osobach, które ukończyły 18 lat, a ilość respondentów wyniosła 1048 osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źrodło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News