Ślub i wesele musi być disco polo
youtube/Disco Polo Lajf
Konrad Karpiuk - 9 Czerwca 2019

Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Ślub, wesele i disco polo to "święta trójca" dla wielu Polaków. Dla niektórych bez tych kluczowych elementów nie może się odbyć ceremonia zaślubin. Jednak nie wszystkim taki zestaw się podoba - pewna kobieta w żenujący sposób pokazała wszystkim, że ma dosyć.

Ślub musi być w towarzystwie wesela, na którym będzie disco polo - tak przynajmniej uważa wielu Polaków. Ostatnie badania nie pozostawiają wątpliwości - Polacy uwielbiają słuchać disco polo na imprezach ślubnych. Wciąż jednak pozostaje grono osób, które nie mogą znieść polskiego disco.

Ślub z weselem, na którym jest disco polo, to dla niektórych połączenie nie do wytrzymania

Pewna prawniczka z Warszawy naprawdę nie mogła znieść prostej i dudniącej muzyki na weselu. W końcu stwierdziła, że klasyki polskiego disco polo to za dużo dla jej wrażliwych uszu i zachowała się żenująco, wbijając szpilę parze młodej - zdecydowała się opuścić tak ważną imprezę.

Marta Kaczyńska przeżyła trudne chwileTo miała być miłość. Ale Marta Kaczyńska powiedziała mu, że to nie on jest ojcem dzieckaCzytaj dalej

- No nie wytrzymałam tego już, wyszłam. Teraz zawsze wcześniej, już przy zapraszaniu, upewniam się, czy na imprezie będzie disco polo. Jeśli tak, nie idę. Trzeba mieć klasę i poziom - stwierdziła Beata.

Reakcja ta spotkała się w powszechnym niezrozumieniem ze strony internautów, do których dotarła ta historia. Wielu traktuje nieśmiertelne disco polo jako podstawę dobrej, tanecznej zabawy, badania na ten temat jednak są zaskakujące. W ankiecie ogólnopolskiego panelu badawczego Ariadna, 23% badanych wskazało, że najlepiej bawi się na weselach, na których nie ma disco polo. Co ciekawe, największy odsetek osób nietrawiących disco polo na takich imprezach, był wśród ludzi w wieku powyżej 45 lat.

Wciąż jest mnóstwo Polaków, którzy uwielbiają bawić się do disco polo

- Oficjalnie nikt nie słucha, ale potem większość się świetnie bawi. Szczególnie po alkoholu. Obserwacje mam takie, że wesela bez takiej muzyki są po prostu zazwyczaj drętwe - powiedział Marek, menadżer pracujący w Londynie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

Aż 50% ankietowanych przyznało, że najlepiej bawiło się na weselach, gdzie było disco polo. Jest to ponad dwa razy większa liczba, niż przeciwników polskiej muzyki disco. Ten gatunek dominował oczywiście wśród respondentów z wiejskich miejscowości (56%), ale mieszkańcy dużych miast również nie ukrywali, że przy disco polo bawią się na weselu najlepiej (38%). Mieli 4% przewagi nad przeciwnikami polskiego disco w dużych miastach.

Badanie było przeprowadzone w maju na osobach, które ukończyły 18 lat, a ilość respondentów wyniosła 1048 osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej

Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęciaJulia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłychCzytaj dalej

Źrodło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News