Dostała zaproszenie na ślub, do którego był dołączony liścik. Jego treść wprawiła ją w całkowite osłupienie

Dostała zaproszenie na ślub, do którego był dołączony liścik. Jego treść wprawiła ją w całkowite osłupienie Źródło: Screen/Dylo

Ślub koleżanki ze studiów bardzo ją ucieszył. Gdy tylko otrzymała zaproszenie, od razu otworzyła kopertę, jednak jej zawartość niesamowicie ją zaskoczyła. Nie tego się spodziewała.

Ślub koleżanki był dla niej wyjątkowo radosną nowiną. Gdy tylko otrzymała od niej zaproszenie natychmiast je otworzyła. Zawartość koperty była dla niej wielkim zaskoczeniem. Kobieta jest oburzona zachowaniem pary młodej, a swoją historią podzieliła się z internautami.

Ślub koleżanki bardzo ją uradował

Kobieta umówiła się z koleżanką na kawę. To własnie w trakcie spotkania otrzymała zaproszenie na ślub. Z wielką radością otworzyła kopertę, a jej oczom ukazała się piękna kartka oraz ręcznie dopisany krótki list. To właśnie tekst tej małej karteczki wprawił ją w osłupienie. Jest oburzona tym, w jaki sposób para młoda potraktowała swoich przyszłych gości. Dla kobiety to nie do pomyślenia, by wprost zaproponować coś takiego.

- Rozumiem tę metodę na dodawanie adnotacji o prezencie zamiast kwiatów, ale w tym przypadku moja znajoma poszła chyba o krok za daleko... Piękne zaproszenie dostałam w czasie spotkania przy kawie. Po otworzeniu koperty byłam w takim szoku, że szczerze mówiąc zaparło mi dech w piersiach. Sama na swoim ślubie nie chciałam kwiatów i poprosiliśmy gości o alkohol, ale w tym przypadku to zdecydowana przesada. Moim zdaniem tak się nie powinno robić - relacjonowała oburzona kobieta.

Znajomi zaplanowali ślub ze wszystkimi szczegółami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko przez treść listu, z którego wynika, że para młoda nie chce prezentów w postaci kwiatów czy książek. Wprost informują swoich gości weselnych, że liczą na pieniądze, do tego podwójne.

Dość popularne jest, że nowożeńcy apelują o niekupowanie im kwiatów, a przekazanie tych pieniędzy np. na schronisko dla zwierząt lub inne działania charytatywne. Kobieta jednak nie spotkała się jeszcze nigdy z taką bezpośrednią prośbą o pieniądze. O sprawie pogadała z mężem i ustalili, że mimo jej oburzenia, ostatecznie spełnią nietypowe wymaganie państwa młodych.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

- Z mężem przedyskutowała sprawę i uznaliśmy, że włożymy kilkadziesiąt złotych do koperty - tak, jak chciała tego para młoda, ale szczerze przyznam, że to dla mnie bardzo niezręczna sytuacja i uważam, ze nie powinna mieć miejsca. Zapytałam koleżanki, które dostały także zaproszenie na ślub i wszystkie cztery również były zażenowane tą sytuacją - kończy swoją opowieść kobieta.

Screen/Dylo

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Dylo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News