Nagranie ze ślubu polskiej pary stało się hitem na całym świecie. I nie bez powodu

Nagranie ze ślubu polskiej pary stało się hitem na całym świecie. I nie bez powodu Źródło: YouTube / Mateusz Diec

Ślub tej polskiej pary był wyjątkowo pięknie oprawiony. Nagranie z ceremonii kościelnej, które trafiło do sieci, podbiło serca użytkowników internetu na całym świecie.

Ślub odbył się w Polsce, lecz podbił serce internautów również w wielu innych krajach. Para młoda otrzymała w darze wyjątkową niespodziankę, a wszystko zostało zarejestrowane przez operatora. Film z ceremonii trafił do sieci i natychmiast stał się hitem. Wszyscy są ogromnie wzruszeni tym, co wydarzyło się w kościele podczas zaślubin.

Ślub był bardzo wzruszający, a nagranie z ceremonii stało się hitem sieci

Ceremonia odbyła się w kościele w Czersku, znajdującym się w Borach Tucholskich. Całą sytuację zarejestrował wynajęty przez parę młodą operator. Mężczyzna zmontował  z wydarzenia piękne wideo i opublikował je na portalu Youtube. Film momentalnie stał się hitem internetu, a obejrzano go już ponad 15 milionów razy. Ten oszałamiający wynik nie dziwi nikogo, kto odpalił nagranie. Wyjątkowo wzruszająca chwila roztapia serca użytkowników z całego świata.

Nagranie prezentuje niespodziankę, jaką przygotowała dla pary młodej 10-letnia dziewczynka. Liliana Kafel zaśpiewała nowożeńcom znany utwór "Hallelujah" w polskiej wersji językowej. Dziewczynka stanęła zupełnie sama przy ołtarzu i zaczęła śpiewać. Jej anielski głos rozchodzi się po całej świątyni, a państwo młodzi, wraz z wszystkimi weselnikami, byli zupełnie oszołomieni pięknym wykonaniem dziewczynki.

Ślub zakończył się wyjątkową niespodzianką, którą przygotowała dla pary młodej utalentowana 10-latka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Liliana zaskoczyła wszystkich swoją odwagą i talentem. Internauci są zachwyceni 10-latką i już zwiastują jej ogromną karierę na największych scenach. Nagranie odtworzono w sieci już ponad kilkanaście milionów razy. Młoda wokalistka fantastycznie poradziła sobie z tym trudnym utworem, a dzięki niej ceremonia zaślubin była jeszcze bardziej wzruszająca.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Jedno jest pewne - para młoda będzie miała wyjątkową pamiątkę z tego ważnego dla nich dnia. Goście weselni również bez wątpienia na długo zapamiętają anielski głos dziewczynki.


YouTube / Mateusz Diec

Najlepsze newsy dnia:

  1. Umierający na nowotwór mężczyzna zdradził partnerce swoje największe marzenie. Kilka dni później personel nie mógł przestać płakać
  2. Koniec z męczącym myciem okien dzięki szybkiemu trikowi z użyciem gąbki. W kilka minut będą lśnić czystością bez wysiłku
  3. 8-latek postanowił spełnić obietnicę, jaką dał zmarłej mamie. Spróbował i wypowiedział słowa, które złamią każde serce
  4. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją


źródło: YouTube

Następny artykuł