Jeden mężczyzna i dwie panny młode. Historia tego zdjęcia rozdziera serca, nie mogli powstrzymać łez

Jeden mężczyzna i dwie panny młode. Historia tego zdjęcia rozdziera serca, nie mogli powstrzymać łez Źródło: Shalonda Chaddock / Chubby Cheek Photography

Ślub był przygotowany naprędce. W tym przypadku czas liczył się wręcz niesłychanie i dwie panny młode musiały szybko wybrać suknie, makijażystki i fryzjerki. Miały stanąć na czerwonym dywanie z jednym mężczyzną.

Ślub, do którego trwały intensywne przygotowania, nie był zwyczajny. Można zaryzykować stwierdzenie, że był jedyny taki na świecie. Historia, jaka kryje się za zdjęciem i całym zamieszaniem, kruszy serca na kawałki.

Nastolatki pojawiły się w sukniach ślubnych, trzymając pod ramię starszego mężczyznę

Nastolatki, 18-letnia Kaylee i 16-letnia Ashlee musiały stanąć przez dorosłą decyzją: wkrótce miały zostać pannami młodymi, dlatego musiały pięknie wyglądać. Wybrały więc wyjątkowe suknie, lecz robiły to ze łzami w oczach i ogromnym bólem w środku. Chciałby prezentować się jak najlepiej na krótkiej uroczystości, na której miała się zjawić cała rodzina.

Tak naprawdę siostry nie wzięły ślubu z przymusu - wszystko było "na niby", a one nie podpisały aktów małżeństwa. Chodziło o ich tatę: 51-letni Jason Halbert był chory na nieuleczalny nowotwór. Glejak IV stopnia, rzadka i agresywna postać raka mózgu, rozprzestrzenił się i zaatakował też płyn mózgowo-rdzeniowy. Lekarze powiedzieli Jasonowi, że zostało mu co najwyżej kilka miesięcy życia. Największym marzeniem ojca było zobaczyć, jak jego ukochane córeczki wychodzą za mąż - postanowiły więc sprawić mu przyjemność.

"Niepełny" ślub był dla ojca jak z bajki. O tym właśnie marzył

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć nie stanęły przed ołtarzem, to pozwoliły swojemu tacie poczuć choć namiastkę bycia na tej wyjątkowej uroczystości. Obie ubrały białe suknie, skorzystały z pomocy fryzjerek i kosmetyczek, by wyglądać tak, jakby planowały własny ślub. 14 października w otoczeniu rodziny i dyskretnej fotograf tata mógł odtańczyć pierwszy, weselny taniec z każdą z córek. Łzy lały się strumieniami, a siostry szlochały ojcu w rękaw. Wiedziały, że to ostatnie takie chwile z bliską osobą, ale jednocześnie cieszyły się, że spełniły w miarę możliwości jego marzenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Był wielkim gwiazdorem seriali Polsatu, Marka Perepeczko kochały miliony. Dzisiaj jego grób wygląda tak, że trudno powstrzymać łzy

- W dniu wydarzenia słońce świeciło przez szare chmury, a nikłe promienie mieszały się z opadami deszczu. Potem zdałam sobie sprawę, jak dobra to była pogoda na ten dzień. To właśnie robiliśmy przez całą tą życiową podróż, próbując znaleźć światło pośród ciemności, słońce w deszczu. Był śmiech i łzy, ale pozostanie to wiecznym wspomnieniem. Jest taki cytat, który uwielbiam: Życie nie polega na czekaniu na burzę, chodzi o naukę tańca w deszczu. Właśnie to zrobiły nasze dziewczyny i ich tata - mówiła żona chorego Jasona, Nicole.

Fot. Facebook/chubbycheekphotography

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT 
  2. 62-letnia gwiazda po wielu operacjach plastycznych pokazała się w bikini. Tylu zszokowanych fanów dawno świat nie widział
  3. Mamy zdjęcia grobu Kory w Święto Zmarłych. Widok zapiera dech
  4. Odwiedziliśmy dzisiaj grób Zbigniewa Wodeckiego. Widok, którego nie da się zapomnieć
  5. Byliśmy dzisiaj na grobie Pawła Adamowicza. Widok jest po prostu smutny, mamy zdjęcia

Źródło: Metro

Następny artykuł