Dowiedział się, ilu partnerów miała jego ukochana. Nie wie, czy ślub z nią ma sens

Dowiedział się, ilu partnerów miała jego ukochana. Nie wie, czy ślub z nią ma sens Źródło: Pixabay/Ericaa

Ślub został odwołany po tym, jak mężczyzna dowiedział się, ilu partnerów w przeszłości miała jego narzeczona. Nie jest pewny, czy poradzi sobie z trudną prawdą.

Ślub Radka wisi na włosku z powodu przeszłości jego narzeczonej. Zazwyczaj, gdy mężczyzna ma wiele partnerek, nikt mu nic nie mówi. Jest uznawany za macho i "ogiera". Same kobiety mówią często, że szukają kogoś doświadczonego. Inaczej ma się sprawa z kobietami. Gdy one posiadają bogatą w flirty i miłości przeszłość, zostają niemal przekreślone. Takie dziewczyny z miejsca są gorszymi kandydatkami na żony.

Ślub odwołany przez rozwiązłość narzeczonej

- Jak prosiłem ją o rękę w Walentynki, to byłem przekonany, że założymy rodzinę i razem się zestarzejemy. Teraz niestety zastanawiam się, czy w ogóle powinno dojść do ślubu, a wszystko przez rozrywkową przeszłość mojej narzeczonej - tak napisał Radek w liście do redakcji Papilot.pl. Podzielił się swoją historią, bo już nie wiedział, jak może sobie z nią poradzić. Przeszłość narzeczonej zbyt go przytłoczyła. 

Mężczyzna niepokoi się o swoją przyszłość. Za każdym razem, gdy wraca temat ślubu, Radek chce się wycofać. Nie może wyjść z szoku po tym, co usłyszał o swojej dziewczynie. 

- Dowiedziałem się o wszystkim przypadkiem, bo wcześniej co prawda rozmawialiśmy o swoich byłych partnerach, ale głównie o tych poważnych. Wiedziałem, że Magda była przede mną w 4 stałych związkach, niestety nie wspomniała mi nigdy o tym, że miała znacznie więcej przelotnych znajomości. Najciekawsze jest to, że wydał ją własny brat - pisze załamany mężczyzna.

Radek był przekonany, że jego dziewczyna to ideał

Radek po tym, jak zapoznał się z bratem swojej dziewczyny, usłyszał całą prawdę. Najpierw panowie rozmawiali na błahe tematy, później zaczęli rozmawiać o Magdzie. Brat Magdy zaczął dziękować jej narzeczonemu, że "uratował" mu siostrę. Okazało się, że parę lat wcześniej była bliska alkoholizmowi i co chwilę sypiała z innym facetem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sądził, że się stoczy, bo nie stroniła ani od alkoholu, ani od facetów. Dodał, że rodzice byli tym równie przerażeni i wielokrotnie starali się przemówić jej do rozsądku. Zwłaszcza że zdarzało się, że nocowała często poza domem i była widywana co chwilę z innym facetem. Jak to wszystko usłyszałem to dosłownie mnie zatkało, bo do tej pory uważałem Magdę za skromną dziewczynę - Radek nie zerwał z dziewczyną, ale ma spore wątpliwości. Zastanawia się, czy chciał się o tym dowiedzieć. Przesadna szczerość jest czasem niepotrzebna. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczestnik popularnego reality show Polsatu zginął w tajemniczych okolicznościach. Policja do dziś nie wyjaśniła sprawy
  2. Najbrzydsza panna młoda w historii? Śmiali się z niej wszyscy, dziś wygląda pięknie
  3. Kate wyprowadziła się z Pałacu. Media ujawniają wszystkie romanse Williama
  4. Niewyobrażalna strata. Na Śląsku właśnie rozbił się samolot, wstrząs dla Polaków
  5. Dramatyczne wieści nt. 11-letniej córki Dereszowskiej. Rokowania lekarzy są coraz gorsze
  6. Polsat: 64-latka chciała złożyć wieniec na grobie rodziców. Wtedy pod jej stopami otworzyła się otchłań

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News