Ślubu nie będzie? Uwielbiana Polka w potrzasku przez koronawirusa

Ślubu nie będzie? Uwielbiana Polka w potrzasku przez koronawirusa Źródło: Instagram justyna.kowalczyk1

Ślub polskiej gwiazdy miał się odbyć już w maju. Jeszcze niedawno Polska nie posiadała się ze szczęścia. Jednak w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, ceremonia może zostać odwołana. Przyszłość związku popularnej pary stanęła pod znakiem zapytania.

Jedna z największych polskich gwiazd ślub miała już zaplanowany. Najważniejsza chwila w jej życiu miała wydarzyć się w maju bieżącego roku. Jednak po wybuchu epidemii wirusa SARS-CoV-2 wszystko się skomplikowało.

Na najbliższy czas zaplanowany był niejeden ślub oraz wesele. Hucznie bawić miały się również niektóre, polskie gwiazdy. Na ceremonię szczególnie czekała jedna z najbardziej popularnych i lubianych Polek. Zdążyła się już pochwalić mediom zaręczynowym pierścionkiem oraz podać termin - ślub miał odbyć się w maju bieżącego roku. Niestety nikt nie mógł przewidzieć, że w przeciągu ostatnich tygodni sytuacja w naszym kraju zmieni się tak diametralnie. Teraz przyszłość związku kochanej Polki stoi pod znakiem zapytania.

Justyna Kowalczyk planowała wziąć ślub w maju

Polska biegaczka narciarska, Justyna Kowalczyk planowała wziąć ślub już w tym roku. Sportsmenka pochwaliła się przed dziennikarzami zaręczynowym pierścionkiem i otwarcie przyznała, że wreszcie jest w szczęśliwym związku. Trener gwiazdy potwierdził, że został zaproszony na uroczystość, która miała odbyć się w maju. Jednak obecna sytuacja, spowodowana epidemią koronawirusa, może pokrzyżować plany Kowalczyk.

Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z Kacprem Tekielim, polskim wspinaczem urodzonym w Gdańsku. Para od dłuższego czasu przestała ukrywać przed mediami fakt, że łączy ich nie tylko sport. Na ich instagramowych profilach możemy znaleźć wiele zdjęć, na których widzimy ich w czułych i romantycznych pozach. Niestety, ekspertka ślubna, Izabela Janachowska przyznała, że najbliższe miesiące nie są najlepszym czasem na ślub i podobne uroczystości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Odwołałabym lub przesunęła śluby zaplanowane do końca maja. Pamiętajmy, że ślub i wesele mają być rodzinną radością, zabawą, beztroską. W obecnych okolicznościach ciężko byłoby o takie emocje. (…) Na pewno bez sensu jest zmniejszanie liczby gości na taką uroczystość. Ślub docelowo mamy mieć jeden w życiu i ma być wielką radością - powiedziała ekspertka w rozmowie z dziennikarzami portalu Fakt.

Dzisiaj grzeje: 1. Zawieszą 13. emerytury i ograniczą 500+? Specjalny raport nie pozostawia złudzeń, wielu Polaków będzie wściekłych

2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Wciąż jednak nie wiadomo, czy odbędzie się ślub Justyny Kowalczyk. Ze strony polskich sportowców nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Należy jednak przypuszczać, że ceremonia - nawet gdyby jednak miała miejsce w maju - odbyłaby się w dosyć wąskim gronie ze względu na środki bezpieczeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Widzowie TVP martwią się o Tadeusza Sznuka. Smutne wieści obiegły media
  4. Łukasz Szumowski zdradził swoje wielkie plany. W ich realizacji przeszkodził mu koronawirus, żona musi poczekać
  5. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, wielu Polaków w żałobie po nagłej śmierci byłego prezydenta miasta
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News