Podczas ślubu pan młody nagle wybiegł z kościoła. Gdy goście poznali powód, ryknęli śmiechem

Podczas ślubu pan młody nagle wybiegł z kościoła. Gdy goście poznali powód, ryknęli śmiechem Źródło: unsplash.com/ Josh Applegate

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego. Wszystkie panny młode chcą wyglądać wtedy przepięknie i czuć się jak księżniczki. Ta panna młoda została zaskoczona w sposób, którego się nie spodziewała. Pan młody zostawił ją przed ołtarzem i wybiegł z kościoła.

Ślub nie zawsze przebiega tak, jak marzy się to młodej parze. Choć niedoszłe żony na wszelkie sposoby próbują sprawić, żeby ich ślub był jak z bajki, bardzo rzadko się to udaje. Zazwyczaj coś idzie nie po ich myśli, a nawet zamienia się w tragedię. Najgorszym możliwym scenariuszem dla każdej panny młodej jest zostać porzuconą tuż przed ołtarzem. Przekonała się o tym ta dziewczyna. Powód był jednak rozbrajający, cały kościół ryknął śmiechem.

Ślub inny niż wszystkie 

Na nagraniu wszystko zostało uchwycone. Gdy para stała już przed ołtarzem, pan młody postanowił wybiec z kościoła. Wszyscy goście ryknęli śmiechem. Powód? Zapomniał obrączek. Najlepsze jest jednak to, że jego przyszła żona wcale nie była załamana albo wściekła. Śmiała się z pozostałymi gośćmi. Jej ukochany postanowił wyciąć jej kawał, który, jak widać po reakcji wszystkich, z pewnością się udał.

Panna młoda wcale nie była zła, bo takie dowcipy w wykonaniu jej partnera to codzienność. Jak się okazuje, był to właśnie jeden z powodów, dla którego pokochała Stuarta. On i jego brat Robert uwielbiają robić kawały swojej rodzinie. Właśnie ta beztroska i poczucie humoru sprawiły, że Vicky zakochała się w nim.

Wszystko było zaplanowane  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy tylko para pochwaliła się swoimi zaręczynami, ojciec Stuarta wiedział, że największy dowcip w historii dopiero przed nimi. Wszyscy wiedzieli, że Stuart coś zaplanuje, nawet panna młoda spodziewała się jakiegoś psikusa. Nikt jednak nie wiedział, co to będzie, ani kiedy się to wydarzy. Ksiądz prowadzący ceremonię został wmieszany w kawał. Zgodził się na taki rozwój wydarzeń zaplanowany przez pana młodego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie
2. Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw

Gdy para stała już na ślubnym kobiercu, pan młody uciekł, oznajmiając że zapomniał wziąć obrączek z domu. Gdy tylko opuścił kościół, na ekranie pojawił się filmik, dokładnie ukazujący przygody, jakich doświadczał, usiłując zdobyć obrączki. Możemy zobaczyć, że Stuart jedzie traktorem, płynie kradzioną łódką, skacze przez płoty i przeżywa dużo innych przygód, byleby tylko dostać obrączki. Cały kościół jest zachwycony filmikiem, wszyscy głośno się śmieją.

Gdy filmik się kończy, Stuart wszedł do kościoła jak gdyby nigdy nic. Filmik spodobał się internautom. Ma już ponad 500 tys. wyświetleń. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Wszyscy obserwowali, jak walczył do samego końca. Niestety, nie żyje
  4. Genialny trik na czyszczenie piecyka z termoobiegiem bez szorowania. Będzie błyszczał jak nowy
  5. Zgwałcił 4-letnie siostry, ale nie to jest najgorsze. Zaraził je ciężką chorobą, rodzina jest zrozpaczona  

 

 

Źródło: Webinusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News