Upadek wielkiej gwiazdy. Grzebie w śmietnikach, śpi na ulicy

Upadek wielkiej gwiazdy. Grzebie w śmietnikach, śpi na ulicy

Słoneczny Patrol przez lata był hitowym serialem, który uwielbiali wszyscy Polacy. Z zapartym tchem oglądaliśmy piękne ratowniczki oraz wysportowanych ratowników, a teraz okazuje się, że gwiazda blisko związana z serialem jest na dnie. Kobieta śpi na ulicy i nie ma co jeść. 

Słoneczny Patrol swoją premierę w polskiej telewizji miał latem 1994 roku, kiedy to transmitowała go TVP. Do szerszej publiki dotarł dzięki Polsatowi, dalej przeszedł przez TV 4, Universal Channel, TVS oraz ATM Rozrywka. Cieszył się ogromną popularnością, przez pewien czas stał się również ważnym elementem pop kultury.

Każdy kojarzył głównych bohaterów, a ich plakaty w strojach ratowników na ścianach wieszały miliony nastolatków. Po latach okazuje się jednak, że nie wszystkie gwiazdy odniosły sukces. Modelka związana z serialem straciła dom, mieszka na ulicy i zmaga się z uzależnieniem.

Słoneczny patrol: gwiazda serialu znęcała się nad żoną

Loni Willison była modelką fitness związaną z Jeremy'm Jacksonem, gwiazdą Słonecznego patrolu. Mężczyzna grał tam Hobiego Buchannona - syna Mitcha, którego uwielbiały wszystkie fanki produkcji. Kobieta przez długi czas pojawiała się na hollywoodzkich salonach, uważana była za ideał - piękna i wysportowana z długimi blond włosami. Jej szczęście jednak nie trwało długo. W związku z Jeremy'm była zaledwie dwa lata. Właśnie tyle wystarczyło, by przekonać się, że mężczyzna jest bezwzględny: znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, był alkoholikiem, próbował ją nawet zabić, gdy zabrała mu butelkę wódki. Po rozwodzie modelka zamknęła się w sobie i wycofała z życia publicznego.

Loni Willison - z hollywoodzkich salonów na ulicę

Kobieta rozpoczęła pracę w klinice chirurgicznej, lecz szybko została z niej zwolniona, przez co miała bardzo poważne problemy finansowe. Cała sytuacja odbiła się również na jej zdrowiu psychicznym - przeszła załamanie nerwowe, cierpiała na zaburzenia i twierdziła, że zabija ją elektryczność.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niedawno kobieta otrzymała najstraszniejszy cios - eksmitowano ją z mieszkania. Musiała zamieszkać na ulicy, uzależniła się także od metamfetaminy. Sprawę nagłośniła jej dawna przyjaciółka, Christina Rossetti. Podczas wywiadu Willison wyznała, że nie kąpała się od miesiąca - jest to jej sposób na odstraszanie potencjalnych gwałcicieli. Ostatecznie modelka zabrana została do hotelu, gdzie mogła doprowadzić się do porządku i najeść, jednak była to tylko chwilowa poprawa sytuacji. Już następnego dnia wróciła na ulicę, potrzebowała bowiem narkotyków. Wciąż podkreśla w rozmowach z dziennikarzami, że z nałogiem chce zerwać, jednak wszystkie dotychczasowe odwyki okazywały się nieskuteczne.   ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Znał ją i uwielbiał cały świat. Nie żyje, smutny koniec gwiazdy
  2. Kolejny czołowy polityk PiS nagrany! Skandaliczne słowa
  3. 12-dniową córeczkę wyrzuciła przez okno. Nie miała wyjścia
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News