Błyszczała w Słonecznym patrolu, teraz pozuje... we własnej łazience

Błyszczała w Słonecznym patrolu, teraz pozuje... we własnej łazience Źródło: Fot. Pixabay.com

Słoneczny patrol to jeden z najpopularniejszych na świecie seriali, który stał się wręcz klasykiem amerykańskiej popkultury. Gwiazdy, które rozpoczęły karierę w produkcji, dziś są sławami Hollywood. Poza niektórymi, bowiem kilka aktorek nigdy nie osiągnęło zbyt wielkiej popularności, choć nadal bardzo jej pragną. Była drugoplanowa bohaterka pomimo upływu lat, próbuje swój cel osiągnąć obnażając publicznie ciało w łazience.

Słoneczny patrol to klasyk, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Serial, który emitowany był niemal na całym świecie (choć największą popularność zdobył w USA i Niemczech), nawet dzisiaj doczekał się kontynuacji (w 2017 roku powstał "Baywatch. Słoneczy patrol", w którym zagrał między innymi Dwayne Johnson) - niemal po ponad dwudziestu latach od swojej premiery.

Produkcja, co by tu dużo mówić, przyciągała widzów płci męskiej głównie za pomocą młodych, pięknych kobiet, których przez serial przewinęło się naprawdę wiele. Z niektórymi z nich nastolatkowie wieszali w swoich pokojach plakaty - między innymi z główną bohaterką Pamelą Anderson (która, w co trudno uwierzyć, dziś ma już 52 lata).

Inne aktorki również zdobiły pokoje młodych mężczyzn, ale choć równie piękne, co wspomniana aktorka, po jakimś czasie zostały przez show-biznes zupełnie zapomniane. Jedna próbuje właśnie o sobie przypomnieć. Udaje jej się to z różnym skutkiem. Jednak, jak głosi stare porzekadło, "nie ważne jak mówią - ważne, aby mówili".

Aktorka serialu Słoneczny patrol pokazała swoją łazienkę, a także coś więcej

Alicia Arden, czyli obecnie 47-letnia aktorka, od czasu do czasu lubi zostać przyłapana przez fotoreporterów w skąpym stroju. W Internecie roi się od zdjęć, na których widać jej bieliznę, a także...  niemal całkowity jej brak. Jest to bardzo prosty sposób na to, aby choć na chwilę zaistnieć w show-biznesie, który przecież z przyjemnością wykorzysta okazję do nabicia kilkuset tysięcy odsłon za pomocą tak łakomego kąska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnio o Alicii Arden w mediach było cicho. Nadszedł więc czas, aby po raz kolejny wywołać wokół siebie szum. W tym celu aktorka opublikowała zdjęcia ze swojej łazienki. Pozornie - nic specjalnego. To jednak nie wszystko, bo Arden wyraźnie pozuje na każdym zdjęciu prezentując swoje wdzięki, a z każdym niejako przygotowuje obserwatora do kulminacyjnego momentu. Ten na końcu faktycznie następuje, bo aktorka... zdejmuje majtki.

To zdjęcie, choć z oczywistych powodów znalazło kilku zwolenników, spowodowało także falę hejtu, która uderzyła w aktorkę.

 - Masz prawie 50 lat. Powinnaś w końcu dojrzeć, a nie paradować bez majtek - brzmi komentarz oburzonej internautki.

Faktycznie - wyszło trochę niesmacznie...

Fot. screen shot z "East News"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"
  4. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  5. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  6. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News