Rzucali w rodzącą słonicę kamieniami. Zwierzę wymierzyło najwyższą karę

Rzucali w rodzącą słonicę kamieniami. Zwierzę wymierzyło najwyższą karę Źródło: fot. pixabay.com/Andreas

Słoń został okrutnie potraktowany przez ludzi, którzy rzucali w niego kamieniami "dla zabawy". Słonica, chcą ochronić młode, które przebywało w jej otoczeniu, postanowiła wymierzyć napastnikom najwyższy wymiar kary.

Słoń zaatakował 27-latka, który razem z grupą mieszkańców wioski Ajnashuli (znajdującej się na terenie Indii) rzucał w zwierzę kamieniami. Słonica starała się zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku, które kilka minut wcześniej urodziła. Poczuła, że jej młode jest zagrożone i przystąpiła do ataku. Rozwścieczony słoń staranował mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Słoń zabił 27-latka

Indie to kraj, w którym corocznie dochodzi do setek zabójstw obywateli, którzy giną z powodu starć z tymi ważącymi nieraz nawet 8 ton zwierzętami. Słonie, choć w filmach i bajkach przedstawiane są jako niegroźne, a wręcz przyjazne dla ludzi, w rzeczywistości są największymi zabójcami ludzi wśród zwierząt (zabijają ich niewiele mniej, niż hipopotamy).

27-latek najwyraźniej jednak się tym faktem zupełnie nie przejął, czego bardzo pożałował. Razem z mieszkańcami swojej wioski z ukrycia przyglądał się jak słonica rodzi młode, co wywołało wielkie poruszenie wśród gapiów. Następnie zaatakował zwierzę, co skończyło się tragedią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małe słoniątko zaatakowane przez mieszkańców wioski

Słoniątko, które przyszło na świat, z niewiadomych przyczyn nie chciało wstać. Słonica starała się pomóc młodemu, ale bezskutecznie. Mieszkańcy obserwujący sytuację postanowili wykorzystać ją, aby nieco się "zabawić". Zaczęli rzucać w słonia kamieniami, podczas gdy matka ochraniała swoje młode, aby żaden z pocisków przypadkiem go nie trafił.

W pewnym momencie słonica straciła jednak cierpliwość. Znudziło jej się bycie tarczą dla swojego dziecka. Przystąpiła do ataku i zaczęła biec w stronę mieszkańców - taranując jednego z nich, co ostatecznie skończyło się śmiercią bezmyślnego 27-latka. Shailen Mahato zapłacił najwyższą cenę za swoje okrucieństwo wobec zwierząt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Wiadomo, ile Joanna Mazur zarobiła na „Tańcu z gwiazdami”. Absolutny rekord, kwota zwala z nóg
  4. Finałowy odcinek Gry o Tron online. Gdzie można za darmo oglądać odcinek
  5. Odebrało nam mowę. Celebrytka z "Nastoletnich matek" relacjonuje operację warg sromowych (Zdjęcia)
  6. Czym grozi użądlenie pszczoły? Kiedy po tygodniu nie zeszła opuchlizna, lepiej iść do lekarza

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News