Wyczerpane słoniątko nie dało już rady. Przywiązano je sznurem do mamy wożącej turystów

Wyczerpane słoniątko nie dało już rady. Przywiązano je sznurem do mamy wożącej turystów Źródło: YouTube

Malutki słoń oraz jego mama zostali potraktowani w najgorszy możliwy sposób. Trudno jest sobie wyobrazić to, że ktoś mógł zachować się tak wobec bezbronnych zwierząt. Na miejscu zdarzenia znajdowały się wówczas dziesiątki osób, jednak nikt nie zareagował.

Słoń przez swoje gabaryty został okrutnie wykorzystany do przewożenia zwiedzających okolicę turystów. Wszystko zostało uwiecznione i trafiło do sieci, jednak właściciele zwierzaków znaleźli zaskakujące wytłumaczenie. Niewiele brakowało, a to słoniątko pożegnałoby się z życiem.  

Malutki słoń potraktowany w bestialski sposób 

Do zdarzenia doszło we wschodniej Tajlandii w Ogrodach Tropikalnych Nong Nooch. Tamtejszego dnia temperatura wynosiła aż 40 stopni, co sprawiało, że turystom ciężko było zwiedzać okolice o własnych nogach. Właściciele ogrodów wykorzystali ogromne słonie do tego, by na swoich grzbietach nosiły leniwych obcokrajowców. Upał był na tyle męczący, że wycieńczone zwierzaki nie miały siły już chodzić. 

Całą sytuację najgorzej znosiło niespełna roczne słoniątko, które zaczęło mieć problemy z chodzeniem. Zupełnie niespodziewanie zwierzę upadło i to tuż pod nogami swojej mamy. Ta starała się jakoś mu pomóc i swoją trąbą chwycić go, by ten mógł wstać. Niestety zarówno duży słoń, jak i mały były tak wycieńczone i zmęczone gorącem, że nie miały siły. Nagle pracownicy Ogrodów wpadli na niezwykle okrutny pomysł i przywiązali słoniątko za szyję do jego mamy. Jak się okazuje, to nie jest jedyny przypadek i zwierzęta w tamtym miejscu wielokrotnie są tak traktowane.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Straszliwy czyn i szokujące tłumaczenia 

Ponieważ nagranie oraz zdjęcia z całego zdarzenia trafiły do sieci, wokół pracownik Ogrodów wybuchła prawdziwa burza. Nie zdecydowali się oni jednak we własnej osobie wypowiedzieć na temat sprawy, zatem głos za nich zabrał ich rzecznik.

- Zapewniamy, że wszystkie nasze słonie są zdrowe i bardzo dobrze traktowane. Jeśli pojawia się jakiś kłopot zdrowotny, zwierzaki natychmiast są badane i leczone przez weterynarza. Nie dzieje im się żadna krzywda - wyznał. 

youtube/viral_press/

youtube/viral_press/

  1. Znany aktor spóźnił się na randkę. Gdy przyszedł, dziewczyna już nie żyła. Została dźgnięta 47 razy
  2. Tragedia 22-latki! Grozi jej AMPUTACJA ust! Fryzjerka wstrzyknęła jej wypełniacz w usta. Zemdlejecie, jak zobaczycie te OGROMNE wargi!
  3. Nagranie, po którym odbierze wam mowę. Anna Mucha w koronkowym wdzianku zaprasza do swojego łóżka
  4. Brytyjczycy oburzeni i obrzydzeni do granic możliwości. Wszyscy mogą zobaczyć, jak księżna Diana umiera w 3D
  5. Rodzinny dramat Grażyny Torbickiej. Gwiazda i jej mąż przechodzą teraz bardzo trudne chwile
  6. Nie żyje wielki Polak. TVP przekazało smutne informacje, jego śmierć to ogromna strata dla nas wszystkich

Źródło: kochamyzwierzaki 

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu