Sławomirowi opadnie szczęka! Komentarze zboków pod zdjęciem jego żony w bikini szokują

Sławomirowi opadnie szczęka! Komentarze zboków pod zdjęciem jego żony w bikini szokują Źródło: Instagram/Magdalena Kajrowicz

Sławomir często i chętnie chwali się swoją piękną żoną, która towarzyszy mu w czasie wszystkich występów. Magdalena Kajrowicz szybko zaskarbiła sobie sympatię licznych fanów, chętnie obserwujących szczegóły jej prywatnego życia na portalach społecznościowych. Gdy do sieci trafiło zdjęcie Kajry w stroju kąpielowym wykonane na bajecznej plaży, internauci byli naprawdę zachwyceni. Niektórzy fani obsypali ją jednak gorszącymi komentarzami.

Sławomir nie tylko pozostaje mężem oraz przyjacielem Magdaleny Kajrowicz, ale także jej najbliższym współpracownikiem w życiu artystycznym. Para wspólnie podróżuje po kraju, grając liczne koncerty. Kajra pomaga także wokaliście w nagrywaniu płyt oraz kręceniu kolejnych teledysków. 

Sławomir wraz z żoną polecieli na tropikalne wakacje

Jako że sfera zawodowa małżonków jest wypełniona wzmożoną pracą oraz obowiązkami, w ostatnim czasie rodzina zdecydowała się wyjechać na Malediwy, aby tam odpocząć i szukać kolejnych inspiracji. Przy okazji Sławomir oraz jego żona zrobili wiele zdjęć, którymi chętnie dzielą się z fanami.

Na jednej z fotografii, którą na swym profilu na Instagramie udostępniła Kajra, internauci mogą zobaczyć ją opalającą się na tropikalnej plaży. Wokalistka pozowała jedynie w prostym, klasycznym stroju kąpielowym, pokazując doskonałą sylwetkę. Według wielu fanów gwiazda wygląda naprawdę doskonale.

W tym samym wpisie Magdalena Kajrowicz dodała także filmik z jednego z koncertów. Całość opatrzyła zabawnym opisem.

- Cześć, tu Kajra. Doprawdy nie wiem, jak wolę spędzać niedzielę. Tak, czy tak, czy tak... Hm... - napisała wokalistka, pod której postem szybko zaroiło się od bardzo pozytywnych komentarzy wypełnionych komplementami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kajra musi borykać się z gorszącymi komentarzami fanów

Co zadziwiające, pod zdjęciem gwiazdy znaleźć można także komentarze brzmiące niczym gorszące propozycje seksualne, które zdecydowanie nigdy nie powinny zostać jej złożone. Chociaż artystka często i chętnie odpisuje swoim fanom, pozdrawiając ich oraz wchodząc w dialogi, tym razem nie zamierzała w żaden sposób reagować.

- Śliczna jesteś, ciężko oderwać wzrok. Co za nogi mm a te seksowne stópki całwałbym masował lizaki mrr niegrzeczne fantazje mam z nimi związane. Miłego dnia (pisownia oryginalna - red.) - napisał jeden z internautów, którego opinia była oczywiście zdecydowanie nie na miejscu.

- Super ciałko, nóżki i cycuszki Kajra - dodał kolejny, w równie odrzucający sposób.

Instagram/Magdalena Kajrowicz

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Edyta Herbuś NOWĄ jurorką Tańca z Gwiazdami?! Ma zastąpić Michała Malinowskiego!
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Rozpacz w rodzinie Małgorzaty Rozenek. "W domu pustka"
  4. Pyrkosz nigdy nie chciał o tym mówić. Przeżył prawdziwe piekło
  5. Myślała, że wyskoczył jej tylko pryszcz. Niewinna zmiana okazała się nowotworem

Źródło: Instagram

Następny artykuł