Żona Sławomira ocieka seksem! A to jak wyglądała kiedyś po prostu zdumiewa

Żona Sławomira ocieka seksem! A to jak wyglądała kiedyś po prostu zdumiewa Źródło: Fot.Instagram/superkajra

Sławomir jest obecnie jednym z najpopularniejszych muzyków disco polo. Występuje wraz z żoną Kajrą, znaną ze swojego krzykliwego stylu. Kobieta jest jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd w Polsce, teraz jednak udostępniła swoje zdjęcia sprzed paru lat. To, jak wyglądała, z pewnością zdziwi wielu fanów. 

Sławomir w ostatnim czasie jest jednym z najbardziej wziętych muzyków oraz celebrytów w polskim show biznesie. Swoją karierę rozpoczął jeszcze w Nowym Jorku, gdzie występował początkowo przed polskimi imigrantami, wśród których zyskał ogromne uznanie. W 2015 roku opublikował na YouTube.com swój debiutancki singiel, który okazał się ogromnym hitem - "Magiera". Od tamtego czasu zagrał w kilkunastu polskich produkcjach filmowych, nagrał płytę, która pokryła się platyną, zagrał tysiące koncertów i rozkochał w sobie miliony fanów. Na scenie występuje zawsze ze swoją małżonką, Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz, która uważana jest przez Polaków za jedną z najatrakcyjniejszych artystek w polskim świecie muzyki. Kobieta kojarzona jest z krzykliwym, wyrazistym stylem, lecz ostatnio opublikowała swoje zdjęcie sprzed paru lat, które z pewnością zdziwi wielu fanów.

Sławomir i Kajra na starym zdjęciu

Kajra często przez media i fanów nazywana jest seksbombą. Kobieta ma świetną figurę, dobrze prezentuje się podczas występów, a krótkie sukienki i spódniczki, w których wychodzi na scenę sprawiają, że niejeden fan zazdrości Sławomirowi nie tylko kariery. Kajra lubi dzielić się ze swoimi fanami na portalach społecznościowych zdjęciami i wydarzeniami ze swojego życia, a tym razem udostępniła im trochę swojej przeszłości. Gwiazda opublikowała zdjęcie opatrzone całym szeregiem hashtagów: "#tacy#byliśmy#jeszcze#wczoraj … #lifeislife#poniosło#nas#kilka#lat#później @slawomir_gwiazda_rock_polo#cześćtusławomir#czućpiniądz#rockpolo#happymarriage#wifeandhusband#what#eay#see" Oboje byli na nim ubrani na czarno z biało-czarnym dodatkiem dla kobiety. Szokiem dla fanów jednak nie było ubranie, a włosy Kajry. Miała długie, czarne, proste włosy, które stanowią zdecydowany kontrast do jasnej fryzury, którą teraz ma gwiazda.

Internauci w szoku. "Wygląda dziwnie"

Jak można się było domyślić i jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, zdjęcie szybko stało się bardzo popularne w internecie, udostępniały je dziesiątki fanów, a jeszcze więcej osób komentowało wyraźną przemianę. - Przepięknie! Wyglądałaś fantastycznie, tak promiennie i jednocześnie poważnie! - pisze fanka. - Dla mnie wyglądasz super i teraz i 10 lat temu! ładnej we wszystkim ładnie - dodaje następna osoba. - Poprzedni kolor bardziej do ciebie pasował, wyglądałaś tak naturalniej - podsumowuje internauta. Jak się okazuje, zdjęcie podzieliło jednak fanów. Wielu osobom dawny styl gwiazdy disco polo nie przypadł do gustu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Teraz zdecydowanie lepiej i młodziej. Ta fryzura cie postarza okropnie - komentuje fan. - Wydaje mi się, że jasne włosy ci bardziej pasują - ocenia kolejny. - Zdecydowanie jasne! Młoda i seksi, a w tych ciemnych smutno i bez szaleństwa - pisze fanka. Sławomir Fot.Instagram/superkajra ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Zrównali ją z ziemią za występ w TVN. Celebrytce puściły nerwy
  2. Biedronka przygotowała coś wyjątkowego dla emerytów. Są zachwyceni
  3. Aż dwóch uczestników odpadło z show TVN! Widzowie nie mogą uwierzyć
Następny artykuł