Sławomir jest obecnie jednym z najpopularniejszych muzyków disco polo. Występuje wraz z żoną Kajrą, znaną ze swojego krzykliwego stylu. Kobieta jest jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd w Polsce, teraz jednak udostępniła swoje zdjęcia sprzed paru lat. To, jak wyglądała, z pewnością zdziwi wielu fanów. 

Sławomir w ostatnim czasie jest jednym z najbardziej wziętych muzyków oraz celebrytów w polskim show biznesie. Swoją karierę rozpoczął jeszcze w Nowym Jorku, gdzie występował początkowo przed polskimi imigrantami, wśród których zyskał ogromne uznanie. W 2015 roku opublikował na YouTube.com swój debiutancki singiel, który okazał się ogromnym hitem – „Magiera”.

Od tamtego czasu zagrał w kilkunastu polskich produkcjach filmowych, nagrał płytę, która pokryła się platyną, zagrał tysiące koncertów i rozkochał w sobie miliony fanów. Na scenie występuje zawsze ze swoją małżonką, Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz, która uważana jest przez Polaków za jedną z najatrakcyjniejszych artystek w polskim świecie muzyki. Kobieta kojarzona jest z krzykliwym, wyrazistym stylem, lecz ostatnio opublikowała swoje zdjęcie sprzed paru lat, które z pewnością zdziwi wielu fanów.

Sławomir i Kajra na starym zdjęciu

Kajra często przez media i fanów nazywana jest seksbombą. Kobieta ma świetną figurę, dobrze prezentuje się podczas występów, a krótkie sukienki i spódniczki, w których wychodzi na scenę sprawiają, że niejeden fan zazdrości Sławomirowi nie tylko kariery. Kajra lubi dzielić się ze swoimi fanami na portalach społecznościowych zdjęciami i wydarzeniami ze swojego życia, a tym razem udostępniła im trochę swojej przeszłości.

Gwiazda opublikowała zdjęcie opatrzone całym szeregiem hashtagów: „#tacy#byliśmy#jeszcze#wczoraj … #lifeislife#poniosło#nas#kilka#lat#później
@slawomir_gwiazda_rock_polo#cześćtusławomir#czućpiniądz#rockpolo#happymarriage#wifeandhusband#what#eay#see”

Oboje byli na nim ubrani na czarno z biało-czarnym dodatkiem dla kobiety. Szokiem dla fanów jednak nie było ubranie, a włosy Kajry. Miała długie, czarne, proste włosy, które stanowią zdecydowany kontrast do jasnej fryzury, którą teraz ma gwiazda.

Internauci w szoku. „Wygląda dziwnie”

Jak można się było domyślić i jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, zdjęcie szybko stało się bardzo popularne w internecie, udostępniały je dziesiątki fanów, a jeszcze więcej osób komentowało wyraźną przemianę.

– Przepięknie! Wyglądałaś fantastycznie, tak promiennie i jednocześnie poważnie! – pisze fanka.

– Dla mnie wyglądasz super i teraz i 10 lat temu! ładnej we wszystkim ładnie – dodaje następna osoba.

– Poprzedni kolor bardziej do ciebie pasował, wyglądałaś tak naturalniej – podsumowuje internauta.

Jak się okazuje, zdjęcie podzieliło jednak fanów. Wielu osobom dawny styl gwiazdy disco polo nie przypadł do gustu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]

– Teraz zdecydowanie lepiej i młodziej. Ta fryzura cie postarza okropnie – komentuje fan.

– Wydaje mi się, że jasne włosy ci bardziej pasują – ocenia kolejny.

– Zdecydowanie jasne! Młoda i seksi, a w tych ciemnych smutno i bez szaleństwa – pisze fanka.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

Sławomir
Fot.Instagram/superkajra

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Zrównali ją z ziemią za występ w TVN. Celebrytce puściły nerwy
  2. Biedronka przygotowała coś wyjątkowego dla emerytów. Są zachwyceni
  3. Aż dwóch uczestników odpadło z show TVN! Widzowie nie mogą uwierzyć

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

Zobacz również

ŹRÓDŁOjastrzabpost.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.