Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci

Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci Źródło: Screenshot z youtube.com/Plotek.pl

Sławomir to gwiazdor "rock polo", który dzisiaj w mediach nieustannie daje o sobie znać. Właśnie wystąpił jako gość w programie znanego portalu, a podczas wywiadu nieoczekiwanie żona Sławomira wyznała, że zamierza go zamordować po powrocie do domu.

Sławomir to celebryta, którego "Miłość w Zakopanem" zna niemal cała Polska. Utwór dał mu olbrzymią popularność, którą wykorzystują media bezustannie zapraszające go do swoich programów. Do studia serwisu "Plotek" Sławomir został zaproszony ze swoją żoną, z którą razem udzielił krótkiego wywiadu dla dużego medium. Nagle Kajra przed tysiącami widzów wyznała, że zamierza zabić Sławomira, gdy tylko wrócą po wszystkim do domu. Internauci byli wyraźnie zmieszani, a najdziwniejsza była przyczyna tych słów.

Sławomir zostanie zamordowany przez Kajrę?

Portal "Plotek" postanowił przeprowadzić ze Sławomirem wywiad, który miał jednak dość nietypową formę. W trakcie trwania programu Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą losowali pytania, na które następnie musieli odpowiedzieć przed kamerą. Para odpowiadała na śmieszne, a momentami nawet kompromitujące pytania, które wyraźnie obydwojga zaskakiwały.

W trakcie wywiadu nagle doszło między nimi do ostrego spięcia. Nawet sam aktor nie spodziewał się takiej reakcji swojej żony. Kajra zagroziła mu śmiercią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozzłoszczona Kajra groziła Sławomirowi na antenie

Para niewinnie rozpoczęła dialog między sobą, który związany był z samochodem Sławomira, nieodzownie się z nim kojarzącym, czyli z popularnym Golfem III.

 - Nie ruszam Golfem z trójki - z poważną miną podkreśliła Kajra, żona gwiazdora.

Po chwili odpowiedział jej Sławomir.

 - Kajra rusza Golfem III z trójki, bo myśli, że to jedynka, a Golf jej wybacza - powiedział uważając, aby jego wypowiedź zabrzmiała delikatnie.

Po chwili rozzłoszczona Kajra dodała.

 - Sławomir nie wie, że go zamorduję jak wrócimy do domu, i że to był jego ostatni wywiad, którego udzielił - zakończyła wiele znaczącym uśmiechem swoją krótką i szorstką wypowiedź.

Sławomir przerażony spojrzał na swoją żonę, która po chwili przerwała mu w pół zdania.

 - Nie ruszam z trójki - stwierdziła, co zakończyło fragment wywiadu.

Fani byli wyraźnie rozbawieni dialogiem, który wywiązał się pomiędzy parą.

 - Haha, jesteście niemożliwi - śmieje się jedna z internautek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo intymne wyznanie Dominiki Gwit wprawiło fanów w osłupienie. Tysiące zbierały szczęki z podłogi
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

Źródło: PLOTEK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News