Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!

Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?! Źródło: screen/Polsat

Sławomir znowu będzie na ustach całej opinii publicznej w Polsce? W trakcie trwania Polsat SuperHit Festiwal wokalista wystąpił wraz ze swoją żoną, wzbudzając niemałe emocje. A wszystko przez fakt braków w garderobie Kajry. Widzowie przecierali oczy ze zdziwienia.

Sławomir i Kajra mieli być jedną z największych sensacji polsatowskiego festiwalu muzycznego w Sopocie. Impreza, która w tym roku cieszyła się wielkim zainteresowaniem ze strony mediów, doczekała się pierwszego skandalu. A wszystko przez małżonkę Sławomira, która zdaniem wielu wystąpiła bez bluzki.

Sławomir i Kajra wywołali burzę. Niedowierzanie po występie gwiazdy

Nie da się ukryć, że wielu widzów telewizji Polsat i uczestników imprezy na terenie Opery Leśnej w Sopocie przyszło wyłącznie na występ samozwańczego króla polskiego disco-polo Sławomira. Jego udział w przedsięwzięciu miał być prawdziwą wisienką na torcie i uświetnić całą festiwalową noc. Muzycy na scenie legendarnej sceny zaprezentowali pełny wachlarz swoich największych przebojów. O ile sam występ był rewelacyjny, a widzowie bisowali kultowego artystę, to oczy wszystkich byli zwróceni na jego żonę.

Kajra, która jest stanowczo piękniejszą stroną wokalną w zespole, zaprezentowała się w stroju, w której widać było bardzo dużo. O ile pokazanie pełnej, dobrze prezentującej się sylwetki było oczekiwane przez męską część publiczności, o tyle tak odważnej stylizacji nie mógł się spodziewać nikt. Niektórzy myśleli nawet, że wokalistka wystąpiła nago.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kajra wystąpiła nago w Sopocie?

O ile teksty piosenek samego Sławomira często odnoszą się do seksualności i piękna kobiet, o tyle fakt występu żony wokalisty nago przed tak dużą publicznością byłby nielichą sensacją, która przez tygodnie nie schodziła by z pierwszych stron plotkarskich gazet i mediów. Tak jednak się nie stało.

Kajra, najprawdopodobniej zdając sobie sprawę z tego, jakie emocje może wywołać jej strój, specjalnie go wybrała, a widzowie zostali ofiarami realizacji telewizyjnej, jak i własnych oczu, które sugerowały nagość artystki. Nie da się ukryć, że ta stylizacja już na zawsze zapisze się w historii tak ważnego festiwalu jako jedna z najodważniejszych.

fot. Facebook/Sławomir

fot. Facebook/Sławomir

fot. Facebook/Sławomir

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Ogromny pożar hali. Na pomoc ruszyło 50 zastępów straży pożarnej
  4. Stuhr o wyniku eurowyborów. "Trudno ogarnąć rozumem sytuację w Polsce"
  5. Zakonnica wybierała głuche ofiary, księża gwałcili. "Założyła mi pieluchę, by ukryć krwawienie"

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News