Sławomir szczerze o alkoholu. Takiego wyznania fani się nie spodziewali

Sławomir szczerze o alkoholu. Takiego wyznania fani się nie spodziewali Źródło: Instagram/Sławomir

Sławomir wraz z żoną grają rocznie niezliczoną liczbę koncertów i zarabiają ogromne pieniądze. Pierwszy raz gwiazdor zdobył się na tak szczere wyznanie o alkoholu, które zaskoczyło wielu fanów. Wielu z nich przyznaje, że nie spodziewało się tego.

Sławomir należy do grona najbardziej rozchwytywanych polskich wokalistów. Na każdym koncercie publiczność może go zobaczyć z ukochaną żoną, która regularnie występuje u boku gwiazdora. Poza tym występuje oczywiście w jego teledyskach oraz współtworzy wszystkie kolejne płyty. Z powodu gigantycznej popularności piosenkarz nie może narzekać na brak propozycji koncertowych. Oczywiście z chęcią je przyjmuje, dzięki czemu fani bardzo często mogą go oglądać na żywo w różnych zakątkach Polski, a także poza granicami kraju.

Czego Sławomir wymaga od organizatorów koncertów?

Aby dobrze przygotować się do występu, organizatorzy muszą spełnić kilka wymagań znanej pary. Wśród nich sam Sławomir wylicza potrzebę zapewnienia mu całkowitego spokoju przed wyjściem na scenę. Drzwi do garderoby gwiazdora strzegą ochroniarze, którzy nie wpuszczają do środka nikogo poza jego ukochaną żoną Kajrą, z którą później pojawia się na estradzie.

Chociaż wymagania Sławomira nie są bardzo wygórowane, piosenkarz zawsze chce, aby w garderobie znajdowały się bardzo konkretne produkty. O tym, czego nie może zabraknąć w przygotowanym dla niego zestawie, opowiedział sam gwiazdor w wywiadzie dla "Faktu".

Szczere wyznanie Sławomira o alkoholu w garderobie. Bez piwa jego żona nie wyjdzie na scenę!

- Mamy taką zachciankę że w naszej garderobie musi być mydło Biały Jeleń, którego używam. Za to Kajra ma mieć swój ulubiony rodzaj zimnego piwa. Bez tego nie wyjdziemy na scenę! - powiedział szczerze Sławomir w rozmowie z dziennikarzem tabloidu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu fanów jest naprawdę zaskoczonych słowami popularnego wokalisty. Zaskoczyła ich szczególnie obecność alkoholu w garderobie Sławomira tuż przed wyjściem na scenę. Niektórzy sympatycy gwiazdora zaznaczają, że zadziwiło ich to szczególnie przez wzgląd na fakt, iż piwo jest przygotowywane nie dla artysty, a jego żony. 

Co ciekawe, liczni sympatycy artystycznej pary przyznawali, że wymagania małżonków są ostatecznie naprawdę niewielkie. Nie proszą bowiem o nic bardzo kosztownego, ani logistycznie skomplikowanego do zdobycia. Trudno więc porównywać ich w tej kwestii z największymi gwiazdami światowej muzyki. Prostota oraz skromne podejście do sprawy Sławomira i Kajry zostało ostatecznie zdecydowanie docenione przez szeroką publiczność.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Mąż Patrycji Markowskiej to znany aktor z "M jak Miłość". Taka miłość się nie zdarza!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News