sławomir(1)
screen youtube.com/Pogórze24.pl
Karol Zaborowski - 10 Października 2018

Dramat Sławomira. To koniec jego kariery w telewizji?

Sławomir szturmem podbił polską scenę muzyczną. Jednak jego sukces na scenie nie odzwierciedla tego, jak muzyk radzi sobie w karierze telewizyjnej. Czyżby to był koniec jego kariery w TVP?

Sławomir jest aktorem i muzykiem, który stworzył gatunek muzyczny nazywany przez niego samego rock polo. Jego przeboje takie jak "Megiera", czy "Miłość w Zakopanem" otworzyły furtkę artyście do prawdziwie gigantycznej kariery. Sławomir koncertuje po całej Polsce oraz jest zapraszany do wzięcia udziału w licznych programach telewizyjnych. Niedawno rozpoczął się drugi sezon teleturnieju, w którym wcielił się w rolę prowadzącego. Niestety to przedsięwzięcie może bardzo szybko doprowadzić do końca jego telewizyjnej kariery.

Sławomir zostanie zdjęty z TVP?

Program prowadzony przez muzyka nosi tytuł "Big music quiz". Jego uczestnikami są polskie gwiazdy i celebryci, którzy tworzą dwie 4-osobowe drużyny. Zawodnicy mają za zadanie odgadywać tytuły piosenek oraz odpowiadać na pytania związane z tematyką muzyczną. Początkowe odcinki pierwszego sezonu programu mogły pochwalić się naprawdę imponującą oglądalnością na poziomie 1,60 mln osób. Niestety aktualna sytuacja show nie przejawia się już w tak jasnych barwach. Program odnotował gigantyczny spadek, jeżeli chodzi o ilość odbiorców. Według danych przedstawionych przez Nielsen Audience Measurement, które zostały opracowane przez portal Wirtualnemedia.pl, pierwsze 3 odcinki drugiego sezonu show oglądało już tylko 882 tys. osób. Jest to spadek niemalże o 50%! Jeżeli sytuacja programu prowadzonego przez Sławomira będzie nadal wyglądała w ten sposób, bardzo możliwe, że już niebawem show zniknie z ramówki stacji. Czyżby jego fani stwierdzili, że wokalista przemawia do nich znacznie lepiej ze sceny, niż ze studia telewizyjnego? Ciężko powiedzieć, w czym dokładnie tkwi problem tak drastycznego spadku oglądalności programu. W polskiej telewizji możemy znaleźć przykłady programów muzycznych, które są obecne od wielu lat, a w tym przypadku widzimy ewidentne zmęczenie materiałem zaledwie po jednym sezonie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Takie wyniki zdecydowanie nie wróżą najlepiej dalszej karierze muzyka jako prowadzącego telewizyjne show. Dalsze spadki w oglądalności mogą postawić szefostwo stacji tylko przed jednym racjonalnym wyborem. Takie rozwiązanie bez wątpienia będzie dla Sławomira potężnym ciosem oraz dramatem, który może ciągnąć się za nim przez bardzo długi czas. Jednak nawet w takim przypadku, nikt nie będzie mógł mu zarzucić, że jego kariera polega tylko na odcinaniu kuponów od swoich największych hitów. Muzyk próbuje swoich sił również w innych branżach, ale jak widać z nie najlepszym skutkiem. [category-link]ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiana aktorka „Pierwszej miłości” po 14 latach odchodzi z serialu?! Fani nie dowierzają
  2. Michał Szpak został zaatakowany! „Ty ku***, małpo, wypier***** stąd”
  3. Kinga Rusin jest wściekła! Jej córka znalazła się pod ostrzałem
GucwińscyKiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: interia.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News