Wygryzą Sławomira i Zenka? Początek tego roku należy do nich!

Wygryzą Sławomira i Zenka? Początek tego roku należy do nich! Źródło: screen/youtube/Superstacja

Sławomir i Zenek Martyniuk to bezsprzecznie czołówka polskiej sceny disco polo. Mężczyźni zdobyli gigantyczną popularność, a wszystkie ich występy przyciągają ogromną liczbę fanów. Teraz okazuje się, że legendy już wkrótce mogą być poważnie zagrożone - od początku roku uwagę wszystkich Polaków przyciągnął inny zespół.

Sławomir wraz z Zenkiem Martyniukiem to dwie niezwykle rozpoznawalne postacie show-biznesu oraz kultowi artyści polskiej sceny disco polo. Na ich twórczości wzorują się tysiące młodych piosenkarzy i początkujących zespołów, które zazdroszczą im spektakularnych karier oraz uwielbienia fanów. Teraz jednak nad tymi dwiema postaciami zebrały się ciemne chmury. Mimo ich koncertów na największych Sylwestrach w Polsce, uwagę wszystkich fanów disco polo przykuła zupełnie nowa grupa. Sławomir może zacząć martwić się o swoją pozycję.

Sławomir może zacząć się obawiać młodej krwi

Takie postaci, jak Zenek Martyniuk czy Sławomir, mają już wyrobioną markę i stabilną pozycję na rynku, o którą jeszcze do niedawna zupełnie nie musieli się martwić. Stacje telewizyjne wręcz się o nich zabijały, by zagrali na scenie podczas Sylwestra, wraz z nowym rokiem jednak sytuacja gwałtownie się zmieniła. Na rynku namieszała grupa o nazwie Łobuzy. Zrobiło się o nich głośno dzięki opublikowaniu na Youtube utworu o tytule "Zbuntowany Anioł", który inspirowany był kultowym serialem z Natalią Oreiro w roli głównej. W kilka tygodni publikacja osiągnęła poziom ponad 11 milionów wyświetleń, co czyni ją jedną z najgorętszych hitów w branży w ostatnim czasie. Tak wysoki wynik w tak krótkim czasie może sprawić, że Łobuzów już niedługo będzie się mógł bać sam Sławomir.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niesamowity sukces Łobuzów

Niewiele osób wie, skąd Łobuzy tak właściwie się wzięli. "Zbuntowany Anioł" uczynił z nich gwiazdy w bardzo krótkim czasie, pytanie tylko, czy będą w stanie utrzymać swoją popularność. Ich wokalistą jest Bogumił Romanowski, który jeszcze do niedawna tworzył pod pseudonimem Boogie. Z pewnością wiele osób zaskoczy informacja, iż grupa zadebiutowała już w 2015 roku, a ich pierwszym ogólnopolskim hitem było kultowe "Ona czuje we mnie pinidządz". Co prawda między tym sukcesem, a "Zbuntowanym Aniołem" minęło sporo czasu bez rozgłosu i przebojów, teraz jednak zespół z pewnością postara się dłużej utrzymać na piedestale i być może zaatakuje nawet kultowe postaci. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Okrutnie upokorzyli gwiazdę Polsatu! Nawet hejterzy zaczęli jej bronić
  2. Zima zaatakowała i nie odpuści. Będzie tylko gorzej
  3. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
  4. Gdzie mieszka Magda Gessler? Wszystkiego się spodziewaliśmy, ale nie tego
  5. Ile waży Dorota Wellman? Fani są zachwyceni postawą gwiazdy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News