Zdjęcie Sławomira i jego żony wywołało prawdziwą burzę. Internauci wściekli jak nigdy

Zdjęcie Sławomira i jego żony wywołało prawdziwą burzę. Internauci wściekli jak nigdy Źródło: instagram.com/Sławomir Zapała

Sławomir, jak na wziętego gwiazdora polskiej sceny muzycznej przystało, zdążył przywyknąć do wzmożonej krytyki fanów. Tym razem zbiera ją za... wspólne zdjęciem z kimś, kogo jego fani nie spodziewali się ujrzeć u boku muzyka. Na fotografii znajduje się również żona muzyka, co tylko bardziej doprowadza fanów do furii.

Sławomir nie spodziewał się, że zdjęciem wywoła tyle kontrowersji. Te pojawiły się po tym, jak gwiazdor disco polo opublikował fotografię, na której pozuje wspólnie z żoną i Robertem Biedroniem.

Sławomir obrywa za zdjęcie z Biedroniem. Internauci punktują muzyka m. in. za teksty piosenek

Fotografię upublicznił w sieci lider Wiosny. W intrygujący sposób połączył swoje poglądy z twórczością Sławomira.

- Życzymy Wam miłości nie tylko w Zakopanem! - napisał pod wspólnym zdjęciem Robert Biedroń.

Wspólne zdjęcie wzbudziło w sieci niemałe kontrowersje. Do sprawy odniosła się również wybranka Sławomira, która oficjalnie przyznała się do sympatyzowania z Wiosną.

- Dziękujemy za miłe spotkanie. Trzymam mocno kciuki za Wiosnę. Niech przyniesie dużo radości i szacunku międzyludzkiego - napisała pod zdjęciem Magdalena "Kajra" Kajrowicz.

Nie zmieniło to jednak nastawienia części internautów. Ci skrytykowali Roberta Biedronia za pozowanie z wokalistą, któremu mają wiele do zarzucenia.

- Nie... tylko nie ze Sławomirem. No Panie Robercie! Szkoda, że z telewizyjnym pisopsem. Wolałam tego nie widzieć. Sławomir za szowinistyczne i seksistowskie teksty piosenek jest dla mnie skreślony - napisał pod zdjęciem jeden z internautów.

Głosów oburzenia i sprzeciwu jest więcej.

- To zdjęcie się gryzie samo że sobą. Absolutnie jestem przeciwna temu co widzę. Nie to że nie mam szacunku. Niech każdy robi "muzykę" jaką lubi, aczkolwiek to zdjęcie to są dwa różne poglądy - napisała kolejna z internautek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Słyszał Pan teksty innych piosenek Pana Sławomira? Jestem rozczarowana - napisała kolejna z internautek.

Gwiazdor nie mógł spodziewać się takiej krytyki. Koszty wspólnej aktywności twórców i polityków pozostają nad Wisłą mocno odczuwalne. 

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Atak w kościele na Woli. Ranny ksiądz, nie żyje jedna osoba
  4. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  5. Wiadomość, która zbiła nas z nóg. Krystyna Janda w żałobie, nie żyje osoba, której zawdzięcza wszystko
  6. Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

źródło: Super Express, Instagram

Następny artykuł